Greitai įmontuojami elektrodai ir baterijos defibiliatoriaus funkcionalumui užtikrinti Taip pat galite susisiekti su mumis, jei reikia pagalbos atliekant pakeitimus. Dažniausia defibriliatorių problema - laiku nepakeisti elektrodai, todėl gelis ant elektrodų gali išdžiūti ir stimuliatorius negali analizuoti širdies ritmo ir (arba) suteikti gyvybę gelbstinčio šoko. Kita dažnai pasitaikanti klaida - laiku nepakeistas akumuliatorius. Kaip ir dūmų detektoriams, defibriliatoriaus veikimui reikalingos baterijos, dauguma modelių nurodo, kada jas reikia pakeisti, tačiau jei to nepastebėsite, gali būti, kad defibriliatorius neveiks. Net jeigu prietaisas veiks baterijai esant ties išsikrovimo riba, veikimo laikas bus gerokai trumpesnis nei su nauju akumuliatoriumi. Jei neveiktų kas nors kita, išskyrus senus elektrodus ir baterijas, defibriliatorius taip pat turėtų apie tai pranešti.
Be elektrodo ir baterijos, defibriliatoriuje taip pat turi būti ir gaivinimo rinkinys. Į gaivinimo priemonių rinkinį gali būti įtrauktos žirklės, leidžiančios greitai nukirpti drabužius, nes elektrodai turi būti dedami tiesiai ant žmogaus odos. Skustuvą, nes gali būti, kad elektrodai nepakankamai kontaktuoja, jei žmogus kiek labiau plaukuotas, apsauginę veido kaukę, ir pirštines, kurios apsaugotų jus skysčių, ir kt. Audinys krūtinei nusausinti, tam kad impulsas vyktų per širdį, o ne paviršutiniškai per skystį (širdies sustojimo metu įprasta, kad žmogų muša šaltas prakaitas, taip pat tai gali būti skenduolis).
Kad defibriliatorių būtų galima greitai rasti, svarbu, kad jis būtų aiškiai pažymėtas ir matomas. Rekomenduojame defibriliatorių pritvirtinti prie sieninio laikiklio arba spintelėje. Virš ir ant durų esantis defibriliatorių indikuojantis lipdukas nurodo, kad patalpoje yra defibriliatorius.