•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Kvėpavimo prietaisai

  Kvėpavimo prietaisai

  Kvėpavimo takų obstrukcija gali būti labai pavojinga. Todėl nepaprastai svarbu kuo greičiau gauti pagalbą. Kokia pagalba reikalinga, priklauso nuo situacijos sunkumo. Kai kurios pagalbinės priemonės yra specialiai sukurtos medicinos specialistams ir gali būti naudojamos greitosios pagalbos automobiliuose. Kitos pagalbinės priemonės skirtos bendram naudojimui ir gali būti laikomos kartu su defibriliatoriais arba, pavyzdžiui, pirmosios pagalbos rinkinyje. 

  „CPR-Help“ rasite daug įvairių kvėpavimo prietaisų padėsiančių išgelbėti kvėpavimo sustojimą ar infarktą patyrusių žmonių gyvybes. Naudodamiesi šiomis pagalbinėmis priemonėmis, galite greitai ir efektyviai pradėti gelbėti žmogaus, kuris negali kvėpuoti, gyvybę.

  CPR kaukės

  Jei reikia atlikti gaivinimą, CPR kaukę turėti po ranka yra labai naudinga. Savo asortimente, be kitų, turime CPR kaukes, kurias galite pritvirtinti prie savo raktų pakabuko. Taip pat yra CPR kaukių, kurias galima laikyti kartu su defibriliatoriais. Naudojant CPR kaukę, atliekant įpūtimą gaivinimo metu, išvengsite diskomforto. Tai apsaugo Jus ir ligonį nuo ligų ir bakterijų. Taip pat turime veido kaukes, apsaugančias nuo lašeliniu būdu plintančių infekcijų.

   

   

  Kišeninės kaukės

  Kišeninės kaukės yra paprasta pagalba sustojus kvėpavimui, tinkama nenorintiems atlikti „iš lūpų į lūpas“ metodą. Gali naudoti tiek patyrę, tiek pradedantieji. Kišeninės kaukės taip pat yra ypač efektyvios, nes visas įpūstas oras patenka į ligonio plaučius. 

   

   

  Profesionalios kvėpavimo priemonės, naudojamos intensyvios terapijos skyriuose

  „CPR-Help“ siūlo kvėpavimo priemones ne tik privatiems asmenims ar darbovietėms. Mes taip pat turime platų kvėpavimo pagalbos priemonių, skirtų skubiai pagalbai, asortimentą. 

   

   

  Plaučių gaivinimo sistemos ir „The BAG II“

  Svarbi kvėpavimo pagalba, naudojama sveikatos priežiūros ir skubios pagalbos srityje, yra rankinė gaivinimo sistema. CPR-Help rasite labai aukštos kokybės gaivinimo sistemas iš „Laerdal“. Siūlome skirtingo dydžio produktus - suaugusiems, vaikams ir kūdikiams - taip pat turime krepšius įrangos laikymui ir kaukes. Be to, turime visus priedus ir keičiamas dalis, kurių gali prireikti. 

  Be daugkartinių plaučių gaivinimo sistemų, turime ir vienkartines - taip pat iš „Laerdal“. Mūsų produktų asortimente rasite „BAG II“, kurio kokybė yra tokia pat aukšta kaip ir daugkartinio plaučių gaivintojo. Skirtumas tas, kad šis produktas skirtas vienkartiniam naudojimui, todėl nėra kryžminio užteršimo pavojaus. 

   

   

  Silikoninės kaukės pagalbinėms kvepavimo priemonėms

  Kiekvienais metais apie 5000 žmonių Švedijoje patiria infarktą ligoninėse, ir apie 10 000 žmonių už jos ribų: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:945540/FULLTEXT02.pdf. Norint atlikti gaivinimą plaučių gaivinimo sistemomis  ir „BAG II“, reikalingos tinkamos silikoninės kaukės. Mūsų asortimente rasite visas reikalingas kaukes. 

   

   

  Siurbimas iš „Laerdal“

  Kad kūnas būtų aprūpintas deguonimi, pirmiausia turite įsitikinti, kad niekas (pvz. seilės, kraujas ar vėmalai) neblokuoja kvėpavimo takų. „CPR-Help“ svetainėje rasite siurbimų iš „Laerdal“ ir kitų. Mes turime „LSU Serres“ siurbimo maišelių sistemą ir „LSU Reusable“, kuriam nereikalinga jokia papildoma įranga, tik valymas. Asortimente taip pat yra visi priedai, kurių gali prireikti.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska