•   Sertifikuota partneris
  •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
  •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:

Įsigykite CPR manekenus už prieinamą kainą

Pirkite CPR manekenus už puikią kainą. Čia galite rasti keletą skirtingų CPR manekenų. Yra skirtumas atliekant širdies ir plaučių gaivinimą mažam vaikui ir suaugusiam žmogui, todėl mes teikiame įvairaus dydžio manekenus - nuo kūdikio iki suaugusio. Manekenai taip pat turi skirtingas funkcijas, priklausomai nuo modelio. 

CPR manekenai skirti pagrindiniams CPR mokymams Norint, kad manekenas būtų naudojamas pagrindinėje CPR treniruotėje, gelbėjant, krūtinė turi būti matomai pakilusi, o manekenas turi nurodyti, ar krūtinės suspaudimai yra pakankamai gilūs. Pas mus rasite keletą manekenų, kurie atitinka šiuos reikalavimus, įskaitant „Little Anne“ ir „Prestan Professional Adult“. Taip pat turime vienkartinius veido skydelius, užtikrinančius higienišką mokymo aplinką bei manekenų servetėles, kurios palengvina manekeno valymą po kiekvieno kurso. CPR manekenai vaikams Taip pat turime keletą manekenų, skirtų realius pratimus atlikti vaikams ir jaunimui, kurie mokosi širdies ir plaučių gaivinimo. Metodai skiriasi priklausomai nuo to, ar vaikas jaunesnis nei vieneri metai, todėl yra dviejų tipų 

CPR manekenai: jaunesnysis vaikas ir kūdikis. Mokymams su vyresniais nei vienerių metų vaikais rekomenduojame manekeną „Little Junior“. Jis atrodo realistiškai, yra patvarus ir lengvas bei nebrangus. Jame yra visos svarbios CPR funkcijos, reikalingos norint išmokti jaunesnių vaikų širdies ir plaučių gaivinimo. 

Jei rengiate kursus, kuriuose mokote, kaip atlikti širdies ir plaučių gaivinimą kūdikiams, „Resusci Baby“ yra pats tinkamiausias. Manekenas atrodo labai tikroviškai, o tai padaro mokymus tikslesnius. Resusci Baby buvo atnaujintas ir dabar turi patobulintą kompresijos ir gelbėjimo įkvėpimų matavimas. Naujoji technologija suteikia studentams geresnę galimybę tobulinti savo žinias mokymų metu nei anksčiau. Modelis turi daug funkcijų, pavyzdžiui: Krūtinės ląstos suspaudimo galimybė yra keturių centimetrų. 

Autentiška anatomija; tiek kūno, tiek galvos atžvilgiu. Krūtinė pakyla tiek naudojant gaivintoją, tiek iš „burnos į burną“ (mouth-to-mouth) metodą. Tikslesni matavimai, išsamios ekrano nuotraukos ir cenzorius, nurodantys teisingą pirštų padėtį. 

Jei norite tiesioginių įžvalgų apie savo studentų indėlį, turite įsigyti vadinamąjį įgūdžių vadovą. Taigi jūs ir jūsų studentai galės įvertinti svarbiausias ir pagrindines širdies ir plaučių gaivinimo savybes ir sekti, kur kiekvienas studentas turi mokytis ir tobulėti toliau. Instrukcijų vadovas ir informacija apie gaminį yra įtraukti į įgūdžių vadovą.

FAQ