•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • CasPeR the CPR dog

  €819
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  CasPeR the CPR Dog yra naujoviškas ir realistiškas mokymosi manekenų, skirtas gyvūnų pirmosios pagalbos mokymui šunų reanimacijos metu. Puikus gyvūnų pirmosios pagalbos instruktoriams, norintiems mokyti burnos ir šnervės reanimaciją bei krūtinės spaudimą šunims. Veterinarų sukurtas didesniam realizmui, CasPeR yra puikus mokymosi manekenų klasėje ar klinikoje.

  Privalumai ir savybės:

  Įtraukiantis ir lengvai naudojamas: CasPeR turi jau suformuotą kūną tinkamoje padėtyje atlikti reanimaciją, palengvinantį mokymąsi ir praktinę treniruotę.

  Realistiška anatomija: CasPeR anatomijos detalės, įskaitant įtraukiamą liežuvį, judrią žandikaulį ir keičiamus kvėpavimo takus, sukuria autentišką mokymosi patirtį.

  Higieniškas ir saugus: CasPeR yra aprūpintas ekonomiškomis vienkartinėmis apsaugin 

  ėmis plėvelėmis/oro maišeliais, kurie mažina kryžminės kontaminacijos riziką tarp mokinių, o kvėpavimo takai gali būti greitai ir lengvai pakeisti be įrankių.

  Išsamios mokymosi galimybės: CasPeR apima visas reikalingas funkcijas, kad išmoktumėte pagrindinės šunų reanimacijos, įskaitant teisingą rankų padėtį spaudžiant, spaudimo gylį, kvėpavimo takų valdymą, šlaunikaulio pulso kontrolę ir tinkamą ventiliaciją.

  Be latekso: CasPeR yra be latekso, kad sumažintų dirginimą ir alergines reakcijas, sukuriant saugią ir patogią mokymosi aplinką.

  Prisitaikantis mokymas: CasPeR leidžia jums mokyti mokinius klasėje ar net šunų savininkus klinikoje, palengvinant šunų reanimacijos žinių sklaidą.

  Išvada: CasPeR the CPR Dog yra populiariausias šunų reanimacijos mokymosi manekenų rinkoje, naudojamas gyvūnų pirmosios pagalbos trenerių ir veterinarijos profesionalų visame pasaulyje.

  Su CasPeR galite išmokti ir praktikuoti gyvybę gelbstinčią šunų širdies ir plaučių reanimaciją realistiškai ir įtraukiant. Investuokite į CasPeR the CPR Dog manekeną šiandien ir pasiruoškite išgelbėti mylimo augintinio gyvybę.
  Prekės kodas:
  9023115

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska