•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • KOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ MES RENKAME IR KODĖL

  Kai lankotės Sirdiespagalba.lt, mes automatiškai renkame informaciją apie jus ir jūsų naudojimąsi svetaine, pvz., kokį naršyklės tipą naudojate, kokius paieškos terminus naudojate mūsų svetainėje, jūsų IP adresą, įskaitant jūsų tinklo vietą ir informaciją apie jūsų kompiuterį. 

  Tikslas yra optimizuoti vartotojo patirtį ir svetainės funkcijas, taip pat vykdyti tikslinę rinkodarą, įskaitant pakartotinės rinkodaros taikymą per „Facebook“ ir „Google“. Šis informacijos apdorojimas yra būtinas, kad galėtume patobulinti svetainę ir parodyti jums aktualius pasiūlymus. 

  Kai perkate produktą ar bendraujate su mumis sirdiespagalba.lt parduotuvėje, mes renkame jūsų pačių pateiktą informaciją, pvz. Vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono numeris, atsiskaitymo būdas, išsami informacija apie tai, kuriuos produktus pirkote ir galbūt grąžinote, pristatymo nuostatos, taip pat informacija apie IP adresą, Iš kurio buvo pateiktas užsakymas.

  Mes tai darome tam, kad galėtume pristatyti jūsų užsakytus produktus ir įvykdyti su jumis sudarytą sutartį, įskaitant jūsų teisių administravimą - prekių grąžinimą ir skundų pateikimą. Taip pat galime apdoroti informaciją apie jūsų pirkinį, kad atitiktume įstatymų reikalavimus, taip pat buhalterijos ir apskaitos tikslais. Pirkimo metu IP adresus renkame, siekdami apsaugoti savo interesus ir užkirsti kelią sukčiavimui. 

  Kai užsisakote mūsų naujienlaiškį, mes renkame informaciją apie jūsų vardą ir el. pašto adresą. 

   

  ASMENS DUOMENŲ GAVĖJAI

  Informacija apie jūsų vardą, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį, užsakymo numerį ir konkrečias pristatymo nuostatas perduodama UPS, FedEx  ir kitoms galimoms kurjerių tarnyboms, kurios rūpinasi jūsų įsigytų prekių pristatymą. 

  Informacija gali būti perduota trečiom šalim, kurios tvarko informaciją mūsų vardu. Mes naudojame Išorinius partnerius klientų aptarnavimui, techniniam valdymui ir tinklalapio optimizavimui, informacinių naujienlaiškių platinimui ir tikslinei rinkodarai, įskaitant pakartotinę rinkodarą. Šios įmonės yra duomenų tvarkytojai pagal mūsų nurodymus ir apdoroja duomenis, už kuriuos esame atsakingi. Tiems, kurie tvarko duomenis, neleidžiama naudoti informacijos jokiais kitais tikslais, Išskyrus tai, kad jie vykdytų savo susitarimą su mumis, ir šiuo atžvilgiu jie yra konfidencialūs.

  Vienas iš šių duomenų tvarkytojų „Google Analytics v /Ggoogle LLC“ yra įsteigtas jav. Būtinos duomenų perdavimo į jav garantijos užtikrinamos duomenų tvarkytojų sertifikavimu pagal es. Privatumo skydas, plg. ES GDPR, 45 straipsnis.

  „Google LLC“ sertifikato kopiją galite rasti čia:

  https://www.privacyshield.gov/participant?id=a2zt000000001L5AAI

   

  JŪSŲ TEISĖS

  Jūs turite teisę bet kuriuo metu pareikalauti informacijos apie tai, kokius duomenis apie jus surinkome, kokiu tikslu naudojama ši registracija, kokios asmens duomenų kategorijos ir kokie gali būti šių duomenų gavėjai, taip pat informacijos apie tai, Iš kur atsirado šie duomenys. 

  Jūs turite teisę gauti asmens duomenų, kuriuos mes tvarkome apie jus, kopiją. Jei norite savo asmeninių duomenų kopijos, pateikite prašymą raštu info@sirdiespagalba.lt. Jūsų gali būti paprašyta pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad esate asmuo, kurio duomenų prašote.

  Jei pastebėtumėte bet kokias klaidas, kurios yra mūsų užfiksuotoje informacijoje, rekomenduojame susisiekti su mumis raštu. 

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska