•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Pirmosios pagalbos rinkiniai ir produktai

  Aukštos kokybės pirmosios pagalbos produktų svarba

  Pirmosios pagalbos produktai turėtų padėti vartotojui greitai ir saugiai gydyti įvairias traumas ir negalavimus. Todėl kokybė yra nepaprastai svarbi. Produktas turi atitikti aukštus standartus, kurie yra būtini gyvybei esant pavojingoje situacijoje. 

  Pirmoji pagalba yra pradinių veiksmų grandinė prieš sulaukiant pagalbos (Zideman DA, Singletary EM, De Buck ED ir kt. Pirmosios pagalbos skyriaus kolaboratoriai. 9 dalis: pirmoji pagalba: 2015 m. Tarptautinis sutarimas dėl pirmosios pagalbos ir gydymo rekomendacijų. Gaivinimas.

  Tai gali būti didelio kraujavimo sustabdymas turniketu, cukraus davimas cukrinio diabeto pacientui, rodančiam žemo cukraus kiekio kraujyje simptomus, žmogaus evakavimas gaisro metu naudojant evakuacines kėdes, neštuvus. 

  Pirmosios pagalbos produktai daugelį metų buvo tobulinami, todėl dabar mes turime pažangius defibriliatorius, kuriuos gali naudoti visi gelbstint širdies sustojimą patiriantį asmenį prieš atvykstant gydytojams. Dažnai pirmosios minutės yra svarbiausios sunkių traumų ir ligų atveju. Tai reiškia, kad pirmosios pagalbos produktą naudoti turėtų būti lengva ir saugu, nes jį naudojančiam asmeniui dažniausiai trūksta skubios medicinos pagalbos žinių. Net lankant gaivinimo ir pirmosios pagalbos kursus, žinios lengvai pamirštamos nenaudojant reguliariai. Todėl nepaprastai svarbu reguliariai (kiekvienais metais) pakartoti gaivinimo, pirmosios pagalbos ir gaisrinės saugos mokymus. Tai galima padaryti savarankiškai, peržiūrint teksto ir vaizdo medžiagą, tačiau taip pat galite išklausyti kursą su profesionalu. Tai naudinga iš praktinės pusės, pabrėžiama informacija, kurią kitu atveju galite praleisti.

   

   

  Patikimi šaltiniai sužinoti daugiau apie pirmąją pagalbą ir gaivinimą yra šie:

  Europos gaivinimo taryba - organizacija kurianti dabartines pirmosios pagalbos švietimo programas visuomenei ir sveikatos priežiūros specialistams. Gaivinimo taryba taip pat stengiasi prisidėti prie tyrimų infarkto srityje. Gaivinimo tarybos svetainėje skelbiamos naujienos, informacinė ir mokomoji medžiaga. Pavyzdžiui, čia rasite labai vertinamą internetinį gaivinimo kursą, padėsiantį išmokti gaivinimo ir pirmosios pagalbos pagrindų atliekant edukacinius pratimus ir kontrolinius klausimus. Internetiniai kursai yra teoriniai, tad rekomenduojami ir praktiniai mokymai, nes norint išmokti svarbu praktikuoti.

  EMTT taryba, bendradarbiaudama su AHA (Amerikos širdies asociacija), parengė savo gaires, kurios taip pat yra patikimas informacijos šaltinis. Jei norite sužinoti daugiau, kuriais moksliniais tyrimais grindžiamos šios gairės, EMTT ir AHA yra puikūs šaltiniai

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska