•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Little Baby QCPR

  Šis manekenas yra prieinama alternatyva, puikiai papildanti „Resusci Baby“ modelį. 

  „Baby Anne“ modelio anatomija atrodo kaip tikro kūdikio, sukuriant realistinę situaciją. Nesvarbu, ar dirbate sveikatos priežiūros srityje, ar esate mažų vaikų tėvai, norintys mokytis realių situacijų, ar dirbate vaikų priežiūros srityje, šis produktas Jums tikrai bus naudingas.

  „Baby Anne“ savybės: Ar žinojote, kad kai kas nors užstringa kūdikio gerklėje, dažniausiai pasitaikančios suaugusiųjų reakcijos yra kūdikio kratimas ar apvertimas jį aukštyn kojomis? Nors ši reakcija atrodo natūrali žmogui, patyrusiam šoką, tačiau ji nėra teisinga. Geriau paguldykite kūdikį pilvuku žemyn ant kelio ir atlikite greitus nugaros smūgius. Jei tai neveikia, vaikas turi būti pasuktas ant nugaros ir jam turėtumėte atlikti greitus krūtinės suspaudimus. 

  „Baby Anne“ yra skirta praktikuoti šiuos metodus ir išmokti teisingai išvalyti kvėpavimo takus. 

  „Baby Anne“ svoris yra apie 1 kg, o jo ilgis ir plotis atitinkamai suderinti. Šis modelis jums leis išmokti, kaip elgtis netikėtose ir pavojingose situacijose: Manekenas suprojektuotas taip, kad kvėpavimo takai atsidarytų tik tada, kai technika atliekama teisingai. Galva turi būti palenkta atgal, kol smakras keliamas į viršų. Manekeno krūtinė pakyla ir nusileidžia reaguodama į suspaudimus. Atsparumas krūtinėje suteikia širdies ir plaučių gaivinimo pojūtį, tarsi jis būtų atliekamas tikram kūdikiui. 

  Manekenas sukurtas siekiant realiai modeliuoti kvėpavimo takų obstrukciją. Jis imituoja tą patį poveikį ir rezultatą, kaip kvėpavimo takuose įstrigęs pašalinis daiktas - tai viena iš labiausiai paplitusių mažų vaikų širdies sustojimo priežasčių. „Baby Anne“ taip pat pritaikyta mokymams atliekant nugaros smūgius ir krūtinės suspaudimus. 

  Priedai: Perkant vieną iš „Baby Anne“ manekeno modelių, taip pat pridedami šie produktai: Krepšys, kuriame galima laikyti ir lengvai transportuoti manekeną. 6 x vienkartiniai kvėpavimo takai, užtikrinantys higienos normas, kai ant manekeno treniruojasi keli žmonės. Juos taip pat galima įsigyti atskirai po 24 vnt. pakuotėje. 1 x dezinfekavimo priemonė, kuri panaikina bakterijas ir palaiko manekeno švarą. Šlapias servetėles taip pat galima įsigyti atskirai. 1 x pakuotė su pašaliniais daiktais, kad būtų galima realistiškai treniruotis atliekant nugaros smūgius ir krūtinės suspaudimus. Iš viso kiekvienoje pakuotėje yra 10 skirtingų pašalinių daiktų, kuriuos galima patalpinti manekeno gerklėje. 

  Manekeną galite pasirinkti tiek šviesios, tiek tamsios spalvos. Jei norite įsigyti didesnį rinkinį, siūlome pakuotę su 4 manekenais už mažesnę vieneto kainą. Manekenas ar manekenai, atsižvelgiant į tai, kiek nuspręsite įsigyti, tiekiami maiše su dirželiu, kuris supaprastina transportavimą ir laikymą.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska