•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Little Junior QCPR

  Šis tikroviškas širdies ir plaučių gaivinimo manekenas yra naudojamas slaugos srityje visame pasaulyje. Tiems, kurie nori išmokti naujų įgūdžių ar patobulinti jau įgytus įgūdžius, „Little Junior“ yra puiki prieinama alternatyva. Kaip ir „Resusci Junior“, šis modelis skirtas širdies ir plaučių gaivinimo vyresniems nei 1 metų vaikams mokymams.

  Manekenas turi šias savybes: Išmaniojo paspaudimo funkcija, girdima, kai atliekamas tinkamo stiprumo ir greičio suspaudimas.

  Realistinė konstrukcija, reikalaujanti manekeno galvos pakelimo atgal, norint atidaryti kvėpavimo takus, naudojant tiksliai tą pačią techniką, kuri naudojama realiame gyvenime. Anatomiškai teisingas liemuo ir realistiški kvėpavimo takai (tiek burnos, tiek nosies). Šio modelio kvėpavimo takai visada yra natūraliai blokuojami. Krūtinės ląsta, kuri pakyla ir nusileidžia, kai tinkamai atliekamas „iš burnos į burną“ (mouth-to-mouth) metodas. Pakartotinai naudojamas veidas ir lengvai keičiami vienkartiniai kvėpavimo takai, suteikia galimybę didesnei žmonių grupei dirbti su tuo pačiu manekenu grupinėse treniruotėse. Svoris 2,7 kg, o ilgis 55 cm, todėl šis modelis nėra sunkus ir yra lengvai valdomas. 

  „Little Junior“ parinktys: Šis modelis siūlo galimybes ir įvairius paketus, palengvinančius transportavimą, valymą ir priežiūrą. Didesnėms įmonėms, mokyklų klasėms ar sporto asociacijoms dažnai reikia kelių manekenų, jog būtų galima tinkamai atlikti pratimus. Dėl šios priežasties išleidome paketą, kuriame yra keturi „Mažosios Anne“ manekenai, už mažesnę vieneto kainą. Kad mokymai būtų vykdomi laikantis tinkamų higienos normų, valymui galite naudoti šlapias servetėles, keičiamus kvėpavimo takus ir veido apsaugą, dedamą virš manekeno. Galite pasirinkti norimą manekeno modelį: tiek šviesios, tiek tamsios odos spalvos. Manekenas ar manekenai - atsižvelgiant į tai, ar pasirinksite vieną, ar keturis - įpakuoti maiše su dirželiu, kuris supaprastina transportavimą ir laikymą. „Little Junior“ yra manekenas tiems, kurie veda pagrindinius kursus didelėms grupėms, kuriems reikalingas prieinamas, funkcionalus ir paprastas produktas.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska