•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Resusci Baby

  Mažam vaikui širdies sustojimas yra gana nedažnas, tačiau tokių atvejų pasitaiko apytiksliai 200 per metus. Dažniausia priežastis yra paskendimas ar uždusimas, pvz., kai kažkas įstringa gerklėje. Todėl svarbu žinoti kaip atlikti vaikų širdies ir plaučių gaivinimą tiek tėvams, tiek sveikatos priežiūros ir vaikų priežiūros įstaigų darbuotojams. Todėl „Resusci Baby“ yra investicija į saugumą ir neįkainojamus visą gyvenimą trunkančius įgūdžius. Niekada negali žinoti, kada tavo ar kažkieno kito vaikui gali atsitikti nelaimė ir staiga nukentėti nuo širdies sustojimo. Todėl būkite įsitikinę, kad turite reikiamų įgūdžių, kaip geriausiai elgtis panašioje situacijoje ir reikalui esat kažkam išgelbėti gyvybę. Naudodami „Resusci Baby“ galite būti tikri, kad įgysite šiuos reikiamus kritinius įgūdžius.

  Kūdikių širdies ir plaučių gaivinimas: „Resusci Baby“ yra realus širdies ir plaučių gaivinimo manekenas, specialiai skirtas CPR kūdikių mokymams. Širdies ir plaučių gaivinimo metodai turėtų būti skirtingi, atsižvelgiant į asmens amžių, tai reiškia, kad kūdikiams neturėtumėte naudoti tų pačių metodų, kaip vyresnių vaikų ir suaugusiųjų gaivinime. Paprastai tariant, skirtumai yra šie:

  Turėtumėte patikrinti, ar oras patenka į plaučius per 5 įkvėpimus 1,5 sekundės intervale. Jei kūdikiui matomi gyvybės požymiai, turite tęsti naudodami vien tik „iš burnos į burną“ (mouth-to-mouth) metodą. Krūtinės ląstos suspaudimai, kuriuos atliekate kūdikiams, turėtų būti šiek tiek švelnesni nei suaugusiesiems, nes krūtinės ląsta neturėtų būti stumiama giliau nei apytiksliai 4 cm. Taip yra todėl, kad vaikų kūnai nėra tokie tvirti, todėl rizikuojate juos susižeisti atlikdami didesnį suspaudimą. Krūtinės ląstos suspaudimai, kuriuos atliekate kūdikiams, turėtų būti daromi šiek tiek greičiau nei suaugusiesiems. Vaikams turėtumėte paspausti bent kartą per sekundę - mažiausiai 120 kartų per minutę. 

  Realistiškas CPR manekenas: Jūs gausite realistišką į produktą, kai investuosite į manekeną Resusci Baby, turėdami tikslą sukurti kuo realesnę situaciją. Pavyzdžiui, įmanoma pritaikyti krūtinės ląstos suspaudimus prie esamų rekomendacijų (4 cm), jutiklio pagalba tiksliai sureguliuoti pirštų padėtį ir gauti puikių patarimų per patobulintą matavimo sistemą. Tiems, kurie nenori neplanuotų atsitiktinumų, rekomenduojame manekeną papildyti keliais elektroniniais vadovais - SimPad PLUS SkillR IE arba mūsų naujuoju įgūdžių vadovu. Ši įranga pagerina mokymo kokybę suteikdama galimybę gauti tiesioginį grįžtamąjį ryšį, saugoti duomenis ir įvertinti pratimo atlikimą. Tokiu būdu galite įsivertinti mokymų rezultatus stebėdami individualius pasiekimus.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska