•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Kvėpavimo takų apsauga

  CPR kaukės

  CPR kaukė yra naudinga atliekant gaivinimą. Norint išgelbėti gyvybę, gali tekti atlikti dirbtinį kvėpavimą. Tačiau daugelį neramina ligonio bakterijos, CPR kaukė padės daugiau žmonių išdrįsti atlikti įpūtimus ir taip išgelbėti gyvybes. 

  CPR kaukės yra mažos ir kompaktiškos. Nešiojantis CPR kaukes, laikant jas pirmosios pagalbos krepšyje arba su defibriliatoriumi, jos visada yra po ranka. CPR kaukės skirtos tik vienam naudojimui. Tokiu būdu išlaikoma higiena, bei, tuo pačiu metu, neplatinamos bakterijos.

  Apsaugo ir gelbėtoją, ir ligonį

  CPR kaukė apsaugo ne tik ligonį, kuriam reikalingas dirbtinis kvėpavimas. Apsaugo ir tuos, kurie atlieka gaivinimą. CPR kaukę patartina nešiotis kiekvieną dieną. Niekada negali numatyti, kada atsitiks neplanuota situacija.

  „CPR-Help“ rasite įvairių CPR kaukių. Svarbiausia ne tai, kokio tipo kaukė naudojama, svarbiausia - kad ji būtų patogi nešiotis ir visada po ranka. Kasmet Švedijoje infarktą patiria 10 000 žmonių: http://www.diva-portal.org/smash/get/diva2:1171162/FULLTEXT01.pdf. Tai reiškia, kad CPR kaukės turėtų būti naudojamos daugybę kartų gelbstint gyvybes. 

  „CPR-Help“ rasite, pavyzdžiui, „Laerdal“ individualiai supakuotas CPR kaukes. Vienoje pakuotėje yra 50 vienetų. 

  Jei norite būti tikri, kad po ranka visada yra CPR kaukė, turime ir prikabinamas prie raktų - lyg pakabukus. Tokia kaukė užima labai mažai vietos ir, pakabinus ant raktų, visada žinosite, kur rasti. Naešiodamiesi CPR kaukę su raktais, visada žinote, kad esate pasirengę saugiai išgelbėti gyvybes.

   

   

  Su CPR kaukėmis apsaugokite nuo lašeliniu būdu plintančių infekcijų

  CPR kaukės neleidžia ligonio lūpoms prisiliesti prie gelbėtojo lūpų. Tokiu būdu neišplinta ligos ar bakterijos. Apsauga taip pat neleidžia perduoti kūno skysčių. Tačiau veiksmingi įpūtimai lieka nesutrikdyti. 

  „CPR-Help“ rasite ir veido kaukes bei skydelius. Tokiu būdu jūs apsaugote save ir kitus nuo lašeliniu būdu plintančių infekcijų. Tai neleis jums platinti virusų ir jų pasigauti. 

  CPR veido kaukės padeda išfiltruoti mažiausiai 95% visų dalelių. Tai ypač naudinga, jei jūsų darbe plinta infekcija ar esate sveikatos specialistai, kurie kontaktuoja su sergančiais. Šios kaukės yra sertifikuotos ir tinkamos naudoti ligoninėse.

   

   

  Išdrįskite išgelbėti gyvybes naudojant CPR kaukes

  Nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo infarkto. Kai po ranka yra CPR kaukės, tiek gelbėtojas, tiek lignis yra apsaugoti. Todėl mes, „CPR-Help“, rekomenduojame visada laikyti CPR kaukes kartu su defibriliatoriumi. Tuomet yra didesnė tikimybė, kad daugiau žmonių išdrįs padėti gelbstint gyvybes.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska