•   Sertifikuota partneris
  •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
  •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
  • Litauiska
  • Elektrodai

    Siūlome daugumai rinkoje esančių defibriliatorių modelių skirtus elektrodus. Rekomenduojame visada turėti atsarginę elektrodų porą. Tai padės išvengti situacijos, kai defibriliatorius neveikia.

    Produkto filtras

    Defibriliatorių elektrodus reikia reguliariai keisti. Taip yra todėl, kad elektrodai turi gelį, kuris liečiasi su oda, o tai leidžia defibriliatoriui duoti smūgius ir analizuoti širdies ritmą. Laikui bėgant gelis išdžiūsta ir elektrodas sunaudojamas. Ant pakuotės nurodoma galiojimo data, o defibriliatoriai taip pat gali pateikti įvairius įspėjimus, kada laikas keisti elektrodus.

    FAQ

    Kaip sužinoti, ar reikia keisti elektrodus?

    Tai priklauso nuoå kokį širdies stimuliatorių turi. Kartais yra paskutinė tinkamumo vartoti data; pakuotės elektrodas, o kartais defibriliatorius įspėja garsu ir (arba) simboliu.

    Kaip pakeisti elektrodus?

    Tai priklauso nuoå koks širdies starteris, paprastai tai lengva. Ištraukiama jungtis arba kasetė, kad būtų pašalinti seni elektrodai, o vietoj jų prijungiami nauji. 

    Kas gali atsitikti, jei elektrodai nepakeičiami laiku?

    Defibriliatorius gali tapti netinkamas naudoti. Jei elektrodai netelpa, jis negali analizuoti širdies ritmo arba gali būti skausmingas. kad gelbėjimo srovė nėra tinkamai praleidžiama per širdį, o paviršutiniškai ir vietoj to atsiranda nudegimų.

    Ką daryti su senais elektrodais?

    Seni elektrodai yra rūšiuojami kaip elektronikaå å  

    Ar saugumo sumetimais turėtumėte turėti du elektrodus?

    Gali būti naudinga turėti kelis papildomus elektrodus, jei jie neveiks arba prireiktų naudoti kelis, kol turėsite laiko užsisakyti naujų. Vis dėlto pagalvokite kad laikui bėgant elektrodai taptų netinkami naudoti änet jei jie nenaudojami.

    SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska