Defibriliatoriaus baterijas reikia reguliariai keisti, kad jis visada veiktų kritinėse situacijose. Paprastai baterijos tarnauja kelerius metus, tačiau, žinoma, tai priklauso nuo defibriliatoriaus naudojimo dažnumo. Temperatūra taip pat gali turėti įtakos akumuliatoriaus veikimo trukmei. Todėl optimalu defibriliatorių laikyti maždaug 20 laipsnių temperatūroje. Defibriliatoriai taip pat paprastai turi funkciją, kuri įspėja, kada laikas keisti baterijas.
Atminkite, kad skirtingiems defibriliatoriams gali reikėti tam tikro tipo baterijų. Taip pat pravartu turėti papildomų baterijų, jei prireiktų jas nedelsiant pakeisti.
Paprastai paprasta ir intuityvu pakeisti defibriliatoriaus bateriją. Baterija arba baterijos yra apsauginiame dangtelyje, kuris yra nuimtas. Tada tiesiog išimkite bateriją ir įdėkite naują. Pakeitę patikrinkite, ar garsas ir (arba) būsenos simbolis rodo, kad baterija yra gerai.
Tikimės, kad bus pakankamai srovės naudoti defibriliatorių, bet tai gali būti sunku; kad taip neatsitiks jį paleisti arba tiekti pakankamą skaičių srovių. Dažniausiai defibriliatorius įspėja gerokai iš anksto ir lieka energijos.
Jie gali būti gera idėja. Baterija, kurią turite kaip papildomą bateriją, taip pat neišsikrauna, kol neįdedama į defibriliatorių. Paprastai data yraå akumuliatorius rodo naujausią informaciją, kada ją reikia įdėti į defibriliatorių, kad būtų išlaikytas rekomenduojamas ilgis. Dažnai tai būna keleri metai ateityje.
Senas akumuliatorius rūšiuojamas kaip baterijos saugojimas; åperdirbimas.
Defibriliatoriuose esančios baterijos yra ličio baterijos, todėl jų paprastai neimti nereikia; keleivinio skrydžio på dėl savo degumo. Prieš kelionę så Svarbu pasiteirauti aviakompanijoje, ar ji yra prieinama, ar ne. Kiekviena oro linijų bendrovė gali turėti savo taisykles.