•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Defibriliatoriai

  Defibriliatoriai verslui ir asmeniniam naudojimui - Pirkite defibriliatorių

  Defibriliatoriai verslui ir asmeniniam naudojimui Sutelkite dėmesį į saugą namuose ir darbo vietoje naudodami defibriliatorių - visiems suteikdami saugumo jausmą.

  Šiame puslapyje rasite patikimų defibriliatorių, kuriuos lengva naudoti įvykus avarijai. Lygiai taip pat ir gesintuvą, mes tikimės, kad niekada nereikės naudoti defibriliatoriaus; tačiau avarijos atveju tai gali būti gelbėjimo priemonė. Peržiūrėkite mūsų defibriliatorių pasirinkimą, skirtų tiek verslui, tiek asmeniniams poreikiams, puslapio apačioje.

  Ar turite kokių nors klausimų? Jei taip, kviečiame susisiekti su mumis +370 5 214 0353 - mes visada esame pasirengę padėti surasti jums tinkamiausią modelį. Pirkite defibriliatorių verslui ar namams. Su mumis nesunku išsirinkti defibriliatorių, o visus mūsų modelius lengva ir greita naudoti.

  Tai nepadės sukontroliuoti šoko, jeigu tai yra būtina. Visuose modeliuose yra įdiegtas balso gidas, kuris tiksliai ir aiškiai nurodo vartotojui. Juos gali ir privalo naudoti visi. Pavyzdžiui, nei jums, nei jūsų darbuotojams nereikia mokytis, kaip naudotis defibriliatoriumi, tačiau mes rekomenduojame nedidelį kursą, kad išmoktumėte geriausiai ir tinkamiausiai naudoti defibriliatorių. Šio kurso metu mokysitės naudoti defibriliatorius, kuriuos ketinate įsigyti, kopijas.

  Kiek kainuoja defibriliatorius? Defibriliatorius įvairiuose kainų diapazonuose galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje. Visi mūsų modeliai yra veiksmingi ir patikimi. Įsigykite defibriliatorių už gerą kainą ir suteikite sau ir savo darbuotojams geresnį kasdienio saugumo jausmą. Žiūrėkite pasirinkimą žemiau. Defibriliatorius gali būti gyvybiškai svarbus įvykus avarijai. Nepamirškite, kad mes visada pasiruošę padėti jums surasti reikiamą defibriliatorių +370 5 214 0353

  FAQ

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska