•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Köp Choking Charlie

  Choking Charlie

  Choking Charlie - tai lėlė sukurta Heimlicho manevrui praktikuoti https://journals.lww.com/joem/Citation/1977/03000/The_Heimlich_Maneuver__Prevention_of_Death_from.8.aspx, užspringus tai gali išgelbėti gyvybę. Šis manevras labai svarbus ir puikiai papildo pirmosios pagalbos technikas.

  SIRDIESPAGALBA parduotuvėje rasite Choking Charlie lėlių ir servetėlių jų valymui užtikrinant aukštus higienos standartus.

  Išgelbėkite gyvybes užspringimo atveju

  Naudodami Choking Charlie galite mokyti gyvybę gelbstinčių smūgių į nugarą ir į pilvą užspringimo atveju. Lėlė atrodo tikroviškai ir yra natūralaus dydžio. Lėlę sudaro torsas, kurį lengva tinkamai suimti. Dėl realistiškos anatomijos lengviau atkurti gyvenimišką situaciją.

  Choking Charlie yra puiki priemonė tiek instruktoriams, tiek kursų dalyviams. Instruktoriai gali naudoti lėlę, kad parodytų, kaip gelbėti užspringusį žmogų. Kursų dalyviai gali naudoti lėlę, kad praktiškai išbandytų gelbėjimo manevrą.

   

   

   

   

  Heimlicho manevro mokymas su Choking Charlie

  Nuo kvėpavimo takų obstrukcijos gali nukentėti visi - tiek jauni, tiek seni žmonės. Užspringimai yra labai dažni ir gali sukelti pavojų gyvybei. Todėl svarbu, kad šalia esantys žmonės žinotų, kaip atlikti Heimlicho manevrą pašalinant kvėpavimo takuose esančią kliūtį.

  Choking Charlie - tai lėlė, imituojanti kvėpavimo takų obstrukciją, kurią reikia pašalinti smūgiais į nugarą ir Heimlicho manevru. Šį manevrą turėtų išmokti visi - tiek mokyklų moksleiviai, tiek suaugę. Naudodami šią lėlę išmoksite, kaip taisyklingai laikyti rankas ir kiek jas spausti norint pasiekti reikiamą efektą.

   

   

   

   

  Lengva valyti ir transportuoti

  Choking Charlie lengva prižiūrėti ir valyti. Kad būtų lengviau valyti, galite naudoti, pavyzdžiui, drėgnas servetėles. SIRDIESPAGALBA parduoda drėgnas servetėles, specialiai sukurtas CPR lėlėms. Šios servetėlės dezinfekuoja lėles ir apsaugo jas nuo bakterijų. Taip lėlė visada bus paruošta naudojimui. Taip pat pridedamas krepšys lėlei laikyti ir gabenti.

  Heimlicho manevras - tai judesys, padedantis atlaisvinti trachėjoje įstrigusias kliūtis. Užspringęs žmogus paprastai negali kvėpuoti, todėl pagalba reikalinga skubiai. Šį metodą galima greitai išmokti ir apmokyti kitus. Mokytis su Choking Charlie labai naudinga. Po praktikos su lėle, daugiau žmonių jaučiasi pasirengę manevrą panaudoti ekstremalioje situacijoje. Turint reikiamų žinių, paprasčiau greitai imtis veiksmų. Svarbu pažymėti, kad Heimlicho manevras gelbsti gyvybes ir kad šį manevrą reikia mokėti bei, prireikus, atlikti. 

  Naudojant Choking Charlie viduje esantys maži kamuoliukai imituoja maistą, įstrigusį trachėjoje. Tokiu būdu paprasta suprasti, kada naudojamas tinkamas spaudimas, nes kamuoliukai išskrenda iš trachėjos. Kvėpavimo takų obstrukcijos CPR lėlė išmokys vieno iš fundamentalių manevrų gelbstint gyvybes.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska