•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Yonker YK-BPW1 kraujospūdžio matuoklis

  Klientų vertinimai:
  €28su PVM
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  Paprastas ir labai patikimas kraujospūdžio matuoklis, sukurtas tiek medicininiam, tiek asmeniniam naudojimui. Automatinis užraktas ir didelis, aiškus 33,8 x 29 mm ekranas - šis įrenginys puikiai tinka visiems, kurių prioritetas yra paprastumas. Matavimas atliekamas greitai, vertę lengva skaityti.

  Ar du žmonės norės dalintis šį matuoklį? Tada šis kraujospūdžio matuoklis yra tobulas pasirinkimas; atminties funkcijoje yra vietos dviejų žmonių asmeniniams duomenims, todėl galite lengvai pamatyti ankstesnes vienas kito vertes.

   

  Paprasta naudoti

  Pritvirtinkite kraujospūdžio matuoklį aplink riešą ir įjunkite jį paspausdami didelį mygtuką. Prisipūtus, jis bus paruoštas naudoti. Tada pamatysite matuojamas vertes, rodomas tiesiogiai ekrane.

  Išmatuotoms vertėms nurodyti naudojamos keturios skirtingos spalvos, todėl galite lengvai pamatyti, ar jūsų vertės yra normalios, ar ne. 

  Įrenginys taip pat palaiko vadinamąjį IHB (nereguliarus širdies plakimas) ir, jei paaiškėja, kad taip yra, tai rodoma tiesiai ekrane.

   

  Išmaniosios atminties funkcija

  Atminties funkcijoje yra vietos 2 x 99 matavimams. Tai reiškia, kad du žmonės gali išsaugoti po 99 matavus.

   

  Didelis tikslumas ir patikimumas

  Šis kraujospūdžio matuoklis sukurtas kuo tikslesniems rezultatams gauti. YK-BPW1 naudoja sveikatos priežiūros specialistai, tad išmatuotų verčių patikimumas yra labai aukštas.

   

  Reguliuojama sagtis padidina komfortą

  Reguliuojama sagtis prisipildo oro per visą riešą, todėl ji yra patogesnė nei daugelis kitų rinkoje esančių kraujospūdžio matuoklių. Automatiškai užpildomas oru.

   

  1 metų garantija

  Visiems savo gaminiams Yonker suteikia vienerių metų garantiją. Tokiu būdu esate tikri, kad perkate aukštos kokybės produktą.

  Kraujospūdžio matuoklyje naudojamos 2 AAA baterijos (pridedamos). Jei prietaisas paliekamas be priežiūros, jis po kurio laiko automatiškai išsijungs taupant baterijos energija.
  Prekės kodas:
  YK-BPW1

  Vidutinis įvertinimas %% 1/5, remiantis %% 2 apžvalgomis.
  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska