•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • SimPad PLUS SkillR IE

  €2 490
  Yra sandėlyje
  Finns ej i lagret
  .
  Finns ej i lagret
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  SimPad SkillReporter programinė įranga teikia išsamius komentarus vartotojui, jog galėtų tobulinti CPR mokymus. Išmatuojama visa tinkama CPR metrika, o programinė įranga teikia grįžtamąjį ryšį realiuoju laiku, išsaugodama duomenis, apskaičiuodama našumą ir sudarydama galimybę tiksliai įvertinti. Išsamus realaus laiko grįžtamasis ryšys ir didesnis vertinimo lankstumas suteikia galimybę studentams išmokti ir patobulinti CPR rezultatus tokiu būdu, kuris žymiai viršija tai, kas anksčiau buvo įmanoma.

  SimPad SkillReporter užsakomas atskirai. SimPad SkillReporter derinamas su šiais manekenais: Resusci Anne su QCPR (įskaitant QCPR AED ir QCPR D-CPR) ir Resusci Baby su QCPR (tik su USB laidu).

  Savybės: - CPR rezultatų realaus laiko grįžtamasis ryšys - Nuotolinis AED instruktorių valdymas (per Laerdal LINK sistemą) - Gali valdyti širdies ritmus, naudodamas defibriliatorių, - Mokymai įvertinimo režimu (jei reikia be realaus laiko grįžtamojo ryšio) - Išsamūs vertinimo ekranai - Apibendrintos santraukos, išryškinančios tobulintinas sritis. - Svarbių akcentų sąrašas atliekant CPR simuliaciją. - Dokumentų apžvalga klasėje. Reguliuojamos suspaudimų ir gelbėjimo kvėpavimo ribos (įskaitant iš anksto nustatytas ERC / AHA rekomendacijas). - Duomenų perkėlimas į kompiuterį norint rodyti vaizdą per projektoriaus ekranus, spausdinimas ir nuotolinis saugojimas naudojant nemokamą „Session Viewer“. 

  Privalumai: - SimPad yra pagal užsakymą pagamintas, tvirtas rankinis įrenginys, specialiai sukurtas simuliacijoms ir CPR mokymams. - Belaidė jungtis prie „Resusci Anne QCPR“ - Taip pat galima per USB kabelį prijungti abiejų modelių „Resusci Anne QCPR“ ir „Resusci Baby“ baterijas. - Trukmė yra 4 valandos su greitu įkrovimu (naudojant pridedamą įkroviklį). - Paprastas duomenų perkėlimas į kompiuterį, jog būtų galima sukurti atsarginę kopiją ir ją saugoti (per pridedamą USB kabelį). - 

  Maršrutizatorių galima naudoti norint užtikrinti belaidį ryšį, kai naudojami keli manekenai. - Paprasta įdiegti ir naudoti - SimPad SkillReporter teikia tiesioginius ir objektyvius patarimus apie pagrindinius CPR veikimo principus.

  Konfigūracija: SimPad, iš Europos

  Įeina: SimPad su SkillReporter SW, įkroviklis, USB laidas, vartotojo vadovas, informacija apie produktą.

   

   

   
  Prekės kodas:
  206-30033

  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska