•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Termometras

  Jei norite investuoti į tikrai aukštos kokybės pirmosios pagalbos produktus, turite nepamiršti gero termometro. Termometras gali pasakyti labai daug apie sergančio žmogaus būklę, nesvarbu, ar tai suaugęs žmogus, ar vaikas. Termometras turėtų būti prieinamas visur - darbe ir kiekvienuose namuose. Termometras nėra brangus ir yra gera investicija.

  Termometras su infraraudonųjų spindulių technologija

  Svarbu įsigyti termometrą, kuris galėtų greitai nustatyti paciento būklę, ir sekti temperatūros pakitimus. Jei jaučiamas ilgalaikis karščiavimas, kuris neišnyksta, ar karščiuojate tikrai stipriai, gali tekti kreiptis į gydytojus tiek vaikams, tiek suaugusiems. Namuose turint termometrą tampa lengviau reguliariai tikrinti kūno temperatūrą.

  Pas mus galite nusipirkti termometrą su infraraudonųjų spindulių technologija. Tokiu būdu galite patikrinti žmogaus temperatūrą jo neliesdami. Termometras gali būti naudojamas ant kaktos ir kiekvieną kartą pateikiami tikslūs rezultatai. Termometras, kuriame naudojama infraraudonųjų spindulių technologija, yra ypač naudingas siaučiant virusams, nes infekcijos perdavimo rizika yra labai maža. Šio tipo karščiavimo termometrą taip pat lengva naudoti visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Nepamirškite termometrą laikyti pastovioje, visiems žinomoje vietoje. Taip bus galima greitai pasinaudoti, vos pasijutus blogai.

   

   

  Išmatuokite kūno temperatūrą ir sveikatą

  Pastaruosius 150 metų kūno temperatūros matavimas buvo vienas iš svarbiausių triukų sveikatos priežiūroje. Temperatūra daug pasako apie tai, kaip jaučiasi ir kaip reaguoja žmogaus kūnas. Žmonių kūno temperatūra gali būti skirtinga, tačiau vidutinė - apie 37 laipsnius. Todėl paprastai daroma prielaida, kad kūnas karščiuoja nuo 38 laipsnių: https://www.vardhandboken.se/undersokning-och-provtagning/tämpmatning/ matmetoder/. Kūno temperatūrą gali paveikti ne tik karščiavimas, bet ir KMI, amžius, paros laikas, įvairi veikla, vaistai.

  Yra skirtingos kūno vietos tinkamos temperatūrai matuoti. Ausies kanale, burnoje arba tiesiojoje žarnoje. Tiesiosios žarnos metodas dažnai rekomenduojamas kaip tiksliausias. Tačiau ne toks greitas, sklandus ir higieniškas, kaip infraraudonųjų spindulių technologiją. Temperatūros matavimo metodų pasirinkimas priklauso nuo amžiaus ir to, kas matuoja.

   

   

  Termometro priedai

  Termometrą paprastai maitina baterijos ir jos įeina kartu su termometru. Tokiu būdu jums nereikia jaudintis dėl to, kad teks krauti termometrą. Nors infraraudonųjų spindulių karščiavimo termometras neliečia paciento kūno, vis tiek verta jį reguliariai nuvalyti, geriausia po kiekvieno naudojimo. Infraraudonųjų spindulių karščiavimo termometras yra daug higieniškesnis ir saugesnis nei tas, kurį turite įdėti į pažastį ar burną.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska