•   Sertifikuota partneris
  •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
  •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
  • Litauiska
  • Pleistras

    Norint sustabdyti nedidelį kraujavimą ir išvengti nešvarumų patekimo į atvirą odą, verta uždėti pleistrą. Tačiau kalbant apie pleistrus, galima rinktis iš daugybės skirtingų ir jie visi turi savo privalumų. Nelaimingam atsitikimui svarbu būti pasiruošus, todėl darbo vietose ir viešose vietose bei žinoma namuose rekomenduojame visada turėti įvairių pleistrų pirmosios pagalbos krepšyje!

    Įvairių tipų tinkas

    Kadangi yra įvairių žaizdų ir skirtingos aplinkos gyventi, taip pat yra įvairių pleistrų ir tvarsčių. Jei žaizda nešvari, prieš klijuojant pleistrą patartina ją nuplauti žaizdų valikliu. Taip pašalinami nešvarumai ir bakterijos, o žaizda įgauna švarų paviršių. Tada pasirinkite pleistrą, atsižvelgdami į tai, kurioje kūno vietoje jis bus uždėtas.

    Mūsų asortimente yra įvairių plastikinių, tekstilinių ir aptinkamų pleistrų. Taip pat yra Soft Foam Bandage, kuris yra lipnus tinkas be klijų. Taip jis neprilimpa prie odos ir plaukų.

    „Harvard Health Publishing“ atliktame tyrime nustatyta, kad laikas, kurio reikia norint naudoti pleistrą, skiriasi. Nedidelė žaizda dažnai užsidaro per 24 valandas, tačiau pleistrą galite naudoti iki 48 valandų. Tačiau taip pat įprasta tiesiog laikyti pleistrą, kol sustos kraujavimas, o tada nuimti, kad vėdintumėte odą.

     

     

    Plastikinis tinkas

    Plastikiniai pleistrai turi pranašumą, kad jie yra atsparūs vandeniui ir tuo pačiu atsparesni nešvarumams nei tekstiliniai pleistrai. Tačiau jie yra šiek tiek mažiau lankstūs, todėl juos galima naudoti esant mažoms žaizdoms, esančioms tose vietose, kuriose jūs nelabai sulenkiate, pavyzdžiui, rankose ir kojose.

     

     

    Tekstiliniai pleistrai

    Tekstiliniai pleistrai yra šiek tiek elastingesni nei plastikiniai pleistrai, todėl juos patogiau naudoti. Todėl rinkitės tekstilinį pleistrą ant, pavyzdžiui, pirštų, kuriuos daug judinate ir lenkiate. Namuose ir darbe Pirmosios pagalbos krepšyje geriausia visada turėti tiek tekstilinių, tiek plastikinių pleistrų.

    Jei žaizda yra ant piršto galiuko, yra ir Salvequick pirštų galiukų pleistrų. Jie yra specialiai sukurti taip, kad tvirtai priglustų prie piršto galiuko ir neslystų taip lengvai, kaip įprastos pailgos dėmės.

     

     

    Aptinkami pleistrai

    Jei dirbate maisto pramonėje, užklijuojamos aptinkamos dėmės, dėl ryškiai mėlynos spalvos dar vadinamos mėlynomis dėmėmis. Aptinkami pleistrai yra tikrai patogu, nes juos lengva pastebėti netyčia pametus. Juos gali aptikti ir daugelis metalo detektorių – tai didelis privalumas maisto tvarkymo pramonėje. Todėl aptinkami pleistrai turėtų būti prieinami visose darbo vietose, kuriose tvarkomas maistas, pavyzdžiui, restoranuose ir gamyklose.

     

     

    Užpildykite pirmosios pagalbos vaistinėlę

    Nelaimingo atsitikimo atveju svarbu visada turėti paruoštus tinkus. Pirmosios pagalbos vaistinėlių, gipso dalytuvų ir pirmosios pagalbos vaistinėlių atveju svarbu pasirinkti tinkamus papildymus, kad jie tiktų. „Cederroth“ gipso dalytuvą ir pirmosios pagalbos rinkinį papildo „Salvequick“, o „Dahl Medical“ pirmosios pagalbos vaistinėlės turi „Dahl Medical“ gipso papildymus.

    Pleistrai taip pat įtraukti į pilną įvairių pirmosios pagalbos rinkinių ir pirmosios pagalbos rinkinių papildymą.

     

    Tekstą parašė ir peržiūrėjo Jonathanas Adolfssonas, pagrindinis mūsų CPR mokymo instruktorius ir sertifikuotas defibriliatorių bei pirmosios pagalbos instruktorius. Daugiau apie Jonathaną skaitykite mūsų puslapyje „Apie mus“.

    SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska