Pusiau automatiniai defibriliatoriai yra labiausiai paplitę įmonių, asociacijų ir privačių asmenų tipai. Jie duå Įvairūs plačiajai visuomenei prieinami tipai yra pusiau automatiniai ir visiškai automatiniai defibriliatoriai. Abu yra labai saugūs naudoti, nes neįmanoma perduoti srovės tiems, kuriems jos nereikia, pavyzdžiui, jei širdis jau turi normalų širdies ritmą ir defibriliatorius apie tai žino ir net jei jūs kaip vartotojas bandote duoti tokią srovę; taip nėra.
Pusiau automatiniai ir visiškai automatiniai defibriliatoriai skiriasi tuo, kad pusiau automatiniai liepia vartotojui paspausti mygtuką. smūgio mygtukas, skirtas gelbėjimo smūgiui išsiųsti, o visiškai automatinis variantas siunčia šoką niekam nereikia spausti. šoko mygtukas.
Nepriklausomai nuo pasirinkimo varianto; Neįmanoma kažkam suteikti valdžios vidury niekur. Defibriliatoriai analizuoja širdies ritmą ir su pusiau automatine versija nieko neįvyksta net paspaudus mygtuką. šoko mygtuką, jei defibriliatorius nepadaro išvados, kad tai padeda iš širdies ritmo analizės rezultato. Tas pats su visiškai automatiniu, kad jis neduoda jokios srovės, jei jos nereikia.
Pusiau automatinio privalumas yra tas, kad jei rekomenduojama srovė, tada ; ar galite, kaip vartotojas, prieš paspausdami įspėti kitus žmones neliesti paciento šoko mygtukas. Egzistuoja pavojus, kad jei kas nors pajudins pacientą, kai siunčiama srovė, jie srovę leis per save, o ne per savo širdį, kuri nustojo siurbti kraują. Sveikam žmogui tai gali būti pavojinga ir pacientas negauna gelbėjimosi srovės širdies ritmui atkurti. Visiškai automatinis palaikymą siunčia pats, o vartotojas gali; nesustabdykite šoko, jei kas nors tuo pačiu metu paliečia pacientą.
Pusiau automatinis defibriliatorius yra medicinos prietaisas, naudojamas staigaus širdies sustojimo atveju, kad būtų atliktas elektros smūgis ir atkurtas normalus širdies ritmas. Vartotojas turi vadovautis įrenginio balso ir ekrano instrukcijomis ir paspausti mygtukas šokui duoti, kuris išskiria jį nuo visiškai automatinio defibriliatoriaus, kuris šoką duoda automatiškai.
Jei norite naudoti pusiau automatinį defibriliatorių, atlikite šiuos veiksmus:
Rekomenduojama išklausyti širdies ir plaučių gaivinimo (CPR) ir defibriliatorių mokymus, kad būtų galima naudoti pusiau automatinį defibriliatorių; saugus ir veiksmingas būdas. Tačiau šie įrenginiai sukurti taip, kad būtų patogūs naudoti ir teiktų aiškias instrukcijas net ir formalaus išsilavinimo neturintiems žmonėms. Esant kritinei situacijai, atidžiai vykdykite AED nurodymus ir elkitės pagal savo geriausią sprendimą.