•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Örontermometer Örontermometer

  Ausų termometras

  €36su PVM
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  Nekontaktinis karščiavimo termometras, sukurtas tiek medicininiam, tiek asmeniniam naudojimui. Matuojama prietaisą nukreipiant į kaktą arba į ausį.

  Šis moderniausias „Yonker“ termometras turi didelį ekraną, kuriame matysite kūno temperatūrą, o skirtingos spalvos nurodo, ar asmuo karščiuoja, ar ne.

  Tokio tipo termometras yra labai naudingas siaučiant virusams. Temperatūrą matuojant prie kaktos, matuojančiam asmeniui nereikia liesti kito žmogaus. Taip pat galite lengvai atlikti matavimus patys, be kitų pagalbos.

  Tačiau prieš matuojant temperatūrą per ausį, ausį reikia švelniai patraukti atgal ir į priekį. Infraraudonųjų spindulių šviesa turi pasiekti į tinkamą ausies gylį.

  * Vaikams iki vienerių metų ausį švelniai patraukite tik atgal

   

  Rezultatas vos per vieną sekundę!

  Šis „Yonker“ infraraudonųjų spindulių termometras yra ne tik paprastas naudoti, bet ir ypač greitas. Tiesiog paspauskite mygtuką, kad pradėtumėte matavimą. Jau po vienos sekundės išgirsite signalą, rodantį, kad matavimas atliktas. Rezultatą matysite ekrane.

   

  Paprasta naudoti

  Prietaisas aktyvuojamas paspaudus mygtuką. Matavimui pradėti naudojamas tas pats mygtukas. Naudotis galės kiekvienas net neskaitydamas instrukcijos.

   

  Signalas esant karščiavimui

  Galiausiai jums nereikia galvoti, ar nurodyta temperatūra reiškia karščiavimą, ar ne. „Yonker“ termometras rodo tris skirtingas spalvas, kurios turi skirtingas reikšmes - normalią temperatūrą, vidutiniškai padidėjusią kūno temperatūrą ir karščiavimą. Karščiuojant prietaisas garsiai pypteli tris kartus.

   

  Išmaniosios atminties funkcija

  Prietaisas turi išmaniosios atminties funkciją ir išsaugo 12 paskutinių matavimų. Naudodamiesi šia funkcija, galite stebėti kaip vystosi karščiavimas ir kada temperatūra yra normali.

   

  Dvigubi rodikliai

  Prietaisas turi nuimamą dangtelį naudojamą matuojant temperatūrą per kaktą. Jei dangtelis uždėtas, prietaisas supras, kad matuojama per kaktą. Jei nuimsite dangtelį, ekrane bus rodoma, kad matavimas atliekamas ausyje.

  Šiam prietaisui naudojamos 2 AAA baterijos (nepridedamos). Jei termometras nenaudojamas ilgiau nei 60 sekundžių, jis automatiškai išsijungia taip taupant baterijas
  Prekės kodas:
  YK-IRT1

  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska