•   Sertifikuota partneris
  •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
  •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
  • Litauiska
  • Pulsoksimetras

    Sveiko žmogaus kraujyje deguonies lygis (SP02) turi būti nuo 95 iki 100%. 92% jau kelia susirūpinimą ir reiškia, kad reikalinga suteikti papildomą deguonį ligoninėje. Mūsų Pirmosios Pagalbos Parduotuvėje rasite pulsoksimetrą, kuris padeda išmatuoti deguonies lygį kraujyje. Su šiuo prietaisu galite greitai ir lengvai patikrinti asmens būklę, nesvarbu, ar jis sąmoningas, ar ne. Pulsoksimetrą naudoti yra labai paprasta. Pritvirtinus prie piršto pradedamas matuoti deguonies lygis ir širdies susitraukimų dažnis (susitraukimai per minutę).

    Neinvazinis deguonies lygio ir širdies ritmo matavimas 

    Pulsoksimetras:

    https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0735675799900190

    yra medicininė matavimo priemonė. Reikalinga visiems, ir kadangi tai yra nedidelis prietaisas, jis lengvai telpa pirmosios pagalbos rinkinyje. Pulsoksimetras neinvaziniu metodu (nepažeidžiant odos) išmatuoja širdies ritmą ir deguonies lygį. Prietaisą pritvirtinkite ant piršto galiuko, kad atliktumėte matavimą. Tai, kad prietaisas yra neinvazinis, taip pat reiškia, kad jį naudoti yra visiškai neskausminga.

    Pulsoksimetras matavimui naudoja dvi skirtingas šviesos bangos - raudoną ir infraraudonąją. Imtuvas pagauna šviesos signalus. Tokiu būdu išmatuoja deguonies lygį ir širdies ritmą. Pulsoksimetras taip pat nuskaito, kiek skirtingų šviesos bangų sugeriama pulsavimo metu ir tarpuose. 

     

     

    Kada po ranka reikėtų turėti pulsoksimetrą

    Pulsoksimetrą patogu naudoti pacientams sergantiems įvairiomis plaučių ligomis, tokiomis kaip LOPL ar lėtinis bronchitas. Šie asmenys gali turėti pulsoksimetrą namuose ir patys pasitikrinti būklę. Turint pulsoksimetrą darbo vietose ir viešose erdvėse, pagalba gali būti suteikiama greitai. Žmonės, kurių kraujyje yra mažai deguonies,  gali naudoti pulsoksimetrą savo būklei stebėti keletą kartų per dieną.

    Pulsoksimetrą galima naudoti ne tik kritinėse situacijose, bet ir profilaktiškai stebint sveikatą. Taip pat naudinga, jei užsiimate veikla aukštai, pavyzdžiui, laipiojimu, žygiais pėsčiomis ar treniruotėmis kalnuose. Prietaisą lengva naudoti, duomenys gaunami vos per keletą sekundžių.

    Naudojant pulsoksimetrą, svarbu žinoti, kad lakas, pažeisti, nulūžinėję nagai gali turėti įtakos duomenų tikslumui. Taip pat įtakos turi ir aplinkos šviesa, pavyzdžiui, stiprios fluorescencinės lempos, nes pulsoksimetras gali sugerti šią šviesą. Naujagimiams naudojamas kitoks pusloksimetras nei suaugusiems.

     

     

    Naudinga investicija

    Pulso oksimetras yra puiki investicija. Naudojamas sportininkų, lėtinėmis ligomis sergančių žmonių, todėl naudinga įtraukti ir į pirmosios pagalbos rinkinius. Tai nedidelis įrenginys, nereikalaujantis daug vietos ir turintis ilgą tarnavimo laiką. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pakeisti nešiojamojo širdies ritmo monitoriaus baterijas. Patariama valyti po kiekvieno naudojimo taip palaikant higieną.

    SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska