•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Pulsoximeter M70

  Klientų vertinimai:
  €57su PVM
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  Išmatuokite savo širdies ritmą M70 Fingertip pulsoksimetru

  M70 Fingertip Pulse Oximeter leidžia lengvai stebėti širdies ritmą ir deguonies lygį kraujyje, kad ir kur būtumėte. Įrenginys suteikia tikslią informaciją vos per kelias akimirkas. Produktas gali išmatuoti širdies susitraukimų dažnį ir suteikti informacijos apie deguonies lygį kraujyje (SP02).

  Jis yra lengvas ir kompaktiškas, didelis ekranas, patogu nešiotis krepšyje. Paprasta naudoti, ilgas baterijos veikimo laikas. Įrenginį gali naudoti tiek sportininkai, tiek asmenys besirūpinantys sveikata, kiekvieną kartą pateikiami tikslūs duomenys. 

   

  Apie M70 Fingertip pulsoksimetrą

  M70 Fingertip Pulsoximeter lengva naudoti, ekrane rodomi dideli skaičiai, tad patogu matyti. Prietaisas gali išmatuoti pulsą nuo 25 iki 250 smūgių per minutę 1 takto per minutę intervalais. Taip pat matuoja deguonies kiekį kraujyje tarp 0–100% 1% intervalais.

  Norint naudoti prietaisą, tereikia dviejų AAA tipo baterijų. Dėl geltonos spalvos dizaino prietaiso nepamesite, o didelis mygtukas - patogus naudoti.

  Didelis spalvotas ekranas leidžia lengvai perskaityti matavimo rezultatus. Be to, rodo baterijos likutį ir pulso intensyvumą.

   

  Kaip naudoti M70 Fingertip pulsoksimetrą

  Pulsoksimetras yra lengvai naudojamas, todėl tinkamas visiems. Širdies ritmas ir deguonies lygis kraujyje matuojamas uždedant šį mažą aparatą ant piršto.

  Pirmiausia įdėkite dvi AAA baterijas. Tada uždarykite baterijos dangtelį. Atsargiai pritvirtinkite pulsoksimetrą ant piršto, ekraną nukreipdami ta pačia kryptimi kaip ir nagas. Tada paspauskite mygtuką, kad pradėtumėte matavimą. Nejudinkite piršto, kol baigsite matavimą. Tada galėsite pamatyti širdies ritmą ir kraujo deguonies lygį.

   

  Tinka visiems

  M70 Fingertip pulsoksimetras yra puikus prietaisas norintiems išmatuoti širdies ritmą paprastai ir saugiai namuose. Prietaisui nereikalinga papildoma sudėtinga įranga. Be to, nenaudojamos adatos. Vietoj to, naudojama silikoninė plokštė, kuri matavimo metu apsupa pirštą. 

  Tiems, kurie kenčia nuo nepakankamo deguonies lygio kraujyje ar susilpnėjusio širdies ritmo, pulsoksimetrą ypač naudinga turėti namuose. Tokiu būdu galite patys stebėti savo širdies ritmą. Pateikiami tikslūs skaičiavimai ir gali būti naudojamas kelis kartus per dieną.

  M70 Fingertip pulsoksimetrą naudoti ypač tikslinga, jei jūs ar jūsų artimieji kenčia nuo tokių ligų kaip širdies nepakankamumas, astma ar miego apnėja. Be to, jis puikiai tinka sportuojantiems aukštyje, pavyzdžiui, laipiojant ar slidinėjant, kai kūną veikia didesnis aukštis ir retesnis oras.
  Prekės kodas:
  6932562393228

  Dokumentai:
  attachment M70 english user manual
  Atsiliepimai
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska