•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • LifeVac Home Kit

  €119
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  LifeVac Home rinkinys yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori laikyti LifeVac namuose. LifeVac yra verta pinigų investicija, kuri gali išgelbėti tiek vaikų, tiek suaugusiųjų gyvybę, įstrigus daiktą gerklėje. Šio rankinio produkto naudojimui nereikia mokymo ar ankstesnių žinių, o testai rodo, kad jis yra labai veiksmingas skubios pagalbos atvejais.

   

  LifeVac Home rinkinys su trimis kaukėmis

  Šiame namų naudojimo rinkinyje yra tiek jūsų LifeVac, tiek trys kaukės. Trys kaukės yra skirtingų dydžių: suaugusiųjų kaukė, vaikų virš 10 kg kaukė ir treniruočių kaukė. Naudojant tinkamą kaukės dydį, sukuriamas vakuumas, reikalingas LifeVac patentuotai technologijai veikti. Todėl svarbu nenaudoti suaugusiųjų kaukės va ikams ir atvirkščiai. Šio LifeVac neturėtų būti naudojamas vaikams, sveriantiems mažiau nei 10 kg.

  Taip pat yra pateikti paprasti nurodymai, kaip naudoti įrenginį. Jis naudojamas rankiniu būdu, ir reikia tik vieno spaudimo.

   

  Mokykitės, kaip veikia LifeVac

  LifeVac įrenginį galima naudoti vėl ir vėl, ir jo nereikia keisti. Tačiau išorėje jį galima nuvalyti, kad išlaikytumėte higieną. Jei kaukė buvo naudojama, dėl higienos ją reikia pakeisti. Papildomas kaukes galima įsigyti, ir gerai jas keisti kas antrus ar trečius metus, kad jos neišdžiūtų ir netaptų nebetinkamos naudoti.

  Su treniruočių mašina galite lengvai išmokti, kaip veikia jūsų LifeVac. Technika yra paprasta, neinvazinė ir nekenksminga užkimusiems kvėpavimo takams asmeniui. Be to, ji yra visiškai saugi naudoti. Įrenginį galima naudoti be ankstesnių žinių, tačiau mokymasis gali padaryti, kad gyvybei pavojinga situacija atrodytų mažiau bauginanti, nes jūs esate geriau pasirengę naudoti.
  Prekės kodas:
  LV01

  Dokumentai:
  attachment Lifevac manual
  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska