•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Philips mokomieji defibriliatoriai

  Pas mus rasite plačią Philips mokomųjų defibriliatorių įvairovę, kuri padės jums būti pasirengusiems ekstremaliose situacijose. Philips yra žinomas dėl savo inovatyvių ir patikimų medicinos technologijų produktų, o jų mokomieji defibriliatoriai nėra išimtis. Su Philips HeartStart mokymo įranga galite praktikuotis ir pasiruošti greitai bei efektyviai naudoti defibriliatorių realios gyvenimo avarinėse situacijose.

  Philips HeartStart mokymo įranga - Kokybė ir patikimumas

  Tiems, kurie yra nauji kardiopulmoninio reanimacijos (KPR) srityje ar nori tobulinti savo įgūdžius, Philips HeartStart mokymo įranga yra puikus įrankis. Šie mokomieji defibriliatoriai yra specialiai sukurti modeliuoti realius scenarijus ir padėti vartotojams suprasti defibriliatoriaus naudojimo pagrindus.

  Savybės ir privalumai:

  • Realistinis modeliavimas: Philips HeartStart mokymo įranga modeliuoja įvairius širdies sustojimo scenarijus, suteikdama realistišką mokymą.
  • Naudotojui draugiškas: Jie yra lengvai naudojami ir turi aiškias instrukcijas, kurios padeda jums žingsnis po žingsnio.
  • Lankstus: Philips mokomieji defibriliatoriai tinka tiek individualiam mokymui, tiek grupės mokymams.

  Mūsų Philips mokomųjų defibriliatorių asortimentas

  Mes siūlome įvairius Philips mokomųjų defibriliatorių modelius, kad patenkintume skirtingus poreikius ir pageidavimus. Ar ieškote paprasto modelio asmeniniam naudojimui arba pažangesnio modelio profesionaliam mokymui, mes turime kažką jums.

  Saugumas ir kokybė su Philips

  Pasirinkdami Philips mokomąjį defibriliatorių, renkatės aukštos kokybės įrankį, kuris padės jums pasiruošti gelbėti gyvybes. Tai yra investicija į saugumą ir pasirengimą, kurios negalima nuvertinti.

  Įsigykite savo Philips HeartStart mokymo įrangą jau šiandien ir žengkite link pasirengimo gelbėti gyvybes avarinėse situacijose. Nedvejodami kreipkitės į mus, jei turite klausimų ar reikia pagalbos renkantis tinkamą modelį jūsų poreikiams.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska