•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Lifepak mokymo defibriliatoriai

  Širdies sustojimas gali įvykti netikėtai ir bet kur. Kiekviena sekundė yra brangi, kai kalbama apie gyvybių gelbėjimą, ir mokėjimas naudoti defibriliatorių gali būti skirtumas tarp gyvybės ir mirties. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite aukštos kokybės Lifepak mokymo defibriliatorius, kurie padės jums ir kitiems mokytis gyvybių gelbėjimo technikų.

  Lifepak treneris: mokykitės realioms situacijoms

  Lifepak treneris yra puikus įrankis, skirtas išmokti tinkamai naudoti defibriliatorių. Su Lifepak treniruote galite praktikuotis realius scenarijus ir įprasti su įranga prieš patį avarinę situaciją. Lifepak treneris imituoja tikro defibriliatoriaus funkcijas, leidžia jums praktikuotis elektrodų padėties, šoko teikimo ir kitus svarbius CPR proceso žingsnius.

  Lifepak mokymo defibriliatoriai: praktikuokitės su kokybiška įranga

  Svarbu praktikuotis su įranga, kuri atitinka tikrus įrenginius, su kuriais galite susidurti avarinėje situacijoje. Lifepak mokymo defibriliatoriai sukurti imituoti sveikatos priežiūros specialistų ir bendruomenės naudojamų defibriliatorių jausmą ir funkcijas. Praktikuodamiesi su Lifepak mokymo defibriliatoriumi, įgyjate pasitikėjimą ir žinias, reikalingas efektyviai naudoti defibriliatorių.

  Lifepak: patikimas prekės ženklas

  Kalbant apie defibriliatorius, svarbu pasikliauti kokybe ir našumu. Lifepak yra gerai žinomas prekės ženklas, kuriam pasitiki sveikatos priežiūros specialistai visame pasaulyje. Su Lifepak mokymo defibriliatoriumi ar Lifepak treniruote žinote, kad mokotės su patikima, tikslia ir gyvybiškai tikra įranga.

  Būkite pasiruošę veikti

  Ar esate sveikatos priežiūros specialistas, darbdavys, norintis mokyti savo personalą, ar asmuo, norintis išmokti gyvybių gelbėjimo įgūdžių, Lifepak mokymo defibriliatorius yra puikus pasirinkimas. Apsvarstykite mūsų Lifepak treniruočių ir Lifepak mokymo defibriliatorių asortimentą ir žengkite link pasirengimo gelbėti gyvybes, kai to labiausiai reikia.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska