•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • AED träningselektroder

  €59
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  AED mokymo elektrodai, suderinami su AED Trainer 1, 2 & 3 – Tinka visų tipų gaivinimo manekenams.

  Naudokite mūsų elektrodus su įvairiais mokymo manekenais. Stiprus klijai užtikrina, kad elektrodai išliktų tvirtai viso mokymo metu.

  Laerdal elektrodai yra sukurti ilgaamžiškumui. Jie išbandyti atlaikyti iki 50 naudojimų kartų, jei jie yra teisingai laikomi dėkle tarp naudojimų. Tai užtikrina, kad iš savo investicijos gausite maksimumą.

  Pediatrinė versija: Suprantame, kaip svarbu mokyti įvairaus amžiaus grupes. Todėl siūlome ir pediatrinę mūsų mokymo elektrodų versiją, puikiai tinkančią tiems, kurie moko vaikų gaivinimą.

  LINK versija: Dar pažangesnei mokymo patirčiai išbandykite mūsų LINK versiją. Šie elektrodai gali nustatyti jų padėtį ant Laerdal LINK manekenų, suteikdami papildomą matmenį jūsų AED mokymo moduliui.

  Mūsų AED mokymo elektrodai yra idealiai tinkami naudojimui mokymo aplinkoje, reikalaujančioje nuolatinio ir kruopštaus mokymo. Jie puikiai tinka ligoninėms, gelbėjimo tarnyboms, mokykloms ir įmonėms, norinčioms suteikti savo darbuotojams geriausią galimą parengtį širdies sustojimo atveju.
  Prekės kodas:
  198-80550

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska