•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Samaritan širdies defibriliatorius

  Kai kalbama apie širdies defibriliatorius, labai svarbu, kad patikimumas, kokybė ir vartotojo draugiškumas eitų ranka rankon. Vienas iš šios pramonės šakos lyderių yra HeartSine, ypač žinomas dėl savo širdies defibriliatoriaus, Samaritan PAD (Public Access Defibrillator).

  HeartSine įkūrė grupė žymių kardiologų, kurie suvokė aukštos kokybės širdies defibriliatorių, kurie būtų prieinami ir lengvai naudojami visuomenei, poreikį. Pasinaudodami jų bendra ekspertize, jie sukūrė prietaisus, kurie ne tik yra techniškai pažangūs, bet ir vartotojo draugiški, kas yra ypač svarbu avarinėse situacijose.

  HeartSine: Širdies defibriliatorių pionieriai

  HeartSine širdies defibriliatoriai, ypač Samaritan PAD, tapo kokybės ir patikimumo sinonimais. Jie buvo sukurti atsižvelgiant į vartotoją, todėl juos lengva naudoti, sekant aiškiomis vizualinėmis ir garso instrukcijomis. Ypač žinomas dėl savo kompaktiško dizaino, Samaritan PAD yra lengvai transportuojamas ir saugomas.

  Mokymas ir sąmoningumas visada buvo HeartSine filosofijos centre. Jie yra įsipareigoję užtikrinti, kad kiek įmanoma daugiau žmonių būtų aprūpinti žiniomis ir įgūdžiais efektyviai naudoti širdies defibriliatorių. Tai lėmė daugybę mokymo programų ir partnerystės su organizacijomis visame pasaulyje.

  Tačiau galbūt labiausiai įspūdingas yra HeartSine nepaliaujamas įsipareigojimas inovacijoms. Jie nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą, siekdami užtikrinti, kad jų produktai ne tik atitiktų dabartinius standartus, bet ir nustatytų naujus širdies defibriliatorių technologijos standartus.

  Pasaulyje, kuriame kiekviena sekundė skaičiuojasi esant širdies sustojimui, HeartSine stovi kaip kokybės, patikimumo ir inovacijų bastionas. Jų indėlis į visuomenę yra neįkainojamas, nes jie kasmet padeda išgelbėti tūkstančius gyvybių per savo novatoriškus produktus ir įsipareigojimą mokymui ir sąmoningumui.

  Apibendrinant, HeartSine atstovauja tobulą medicinos ekspertizės, techninės inovacijos ir aistros daryti pasaulį saugesnę vietą derinį. Jų širdies defibriliatoriai, pavyzdžiui, Samaritan PAD, yra jų įsipareigojimo gelbėti gyvybes ir daryti skirtumą žmonių gyvenimuose visame pasaulyje įrodymas.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska