•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Philips defibriliatoriai

  Dauguma žmonių niekada nėra atsidūrę padėtyje, kurioje jiems reikėtų naudoti defibriliatorių. Kai tokia akimirka ateina, lengva panikuoti. Ramus balsas, kuris žingsnis po žingsnio jumis vadovauja per procesą, reiškia, kad jūs nesate vieni. Su Philips defibriliatoriais jūs turite šalia savęs ekspertą.

  Kodėl svarbu mokėti naudotis defibriliatoriumi?

  Ypač svarbu, kad defibriliatoriai būtų lengvai prieinami staigios širdies sustojimo metu, paruošti naudojimui ir būtų lengvi, patvarūs bei lengvai naudojami.

  Philips HeartStart: Jūsų partneris avarinėse situacijose

  Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena iš pagrindinių mirties priežasčių visame pasaulyje, sudarantys beveik 17 milijonų mirties atvejų kasmet arba 30% visų pasaulinių mirčių.

  Philips HeartStart defibriliatoriai padeda jums gydyti staigų širdies sustojimą. Philips HeartStart defibriliatoriai teikia praktinę pagalbą per žingsnis po žingsnio balsu pateiktas instrukcijas ir rekomendacijas dėl kardiopulmoninio reanimacijos (KPR). Philips HeartStart jaučia, kuriame etape esate, ir pritaiko balsines instrukcijas jums kaip vartotojui.

  Privalumai ir kaip veikia Philips HeartStart defibriliatorius

  Defibriliatorius turi funkcijas, kurios padeda gydyti staigų širdies sustojimą, su paprasta diegimo procedūra, aiškiomis balsinėmis instrukcijomis ir metronomu, kuris nustato krūtinės spaustuvų tempą.

  Pasiruošęs iš karto iš dėžutės: HeartStart's Ready-Pack

  Atvyksta beveik paruoštas naudojimui - su Ready-Pack konfigūracija, Philips HeartStart defibriliatorius yra padėtas į nešiojamąjį dėklą su jau įdiegtomis SMART elektrodais ir baterija. Pašalinkite skirtuką tarp baterijos ir defibriliatoriaus, ir Philips įsijungs budėjimo režime ir bus paruoštas naudoti.

  Išmanioji technologija: prisitaiko prie situacijos

  Vadovauja jus per širdies sustojimą su paprasta, žingsnis po žingsnio procedūra, instrukcijomis, pritaikytomis jums, ir išmaniais jutikliais, kurie padeda teikti gyvybę gelbstinčius smūgius.

  Tinka visoms amžiaus grupėms: nuo kūdikių iki suaugusiųjų

  Gali būti naudojamas kūdikiams ir vaikams iki 25 kg arba 0-8 metų, taip pat suaugusiems ir vaikams, sveriantiems daugiau nei 25 kg arba vyresniems nei 8 metai. *Reikalingas papildomas vaiko elektrodas arba vaiko raktas.

  Kokybė ir patikimumas: reguliarūs savaiminiai testai

  Atlieka automatinį patikrinimą kasdien, savaitę ir mėnesį, patikrinant elektrodus, bateriją ir funkcionalumą.

  Greitas smūgis: Gelbstina gyvybę per sekundes

  Patentuota „Quick Shock“ funkcija leidžia Philips HeartStart defibriliatoriui paprastai teikti smūgį per aštuonias sekundes po KPR, tai yra greičiausiai iš visų defibriliatorių. Laikas iki gydymo yra vienas svarbiausių veiksnių išgyvenimui esant širdies sustojimui. Kiekvieną praeinantį minutę išgyvenimo šansai sumažėja 10%.

  Patvirtinta FDA ir paženklinta CE ženklu

  Dar vienas Philips HeartStart defibriliatoriaus privalumas yra tai, kad jis yra patvirtintas FDA ir paženklintas CE ženklu. FDA patvirtinimas rodo, kad produktas atitinka griežtus JAV Maisto ir vaistų administracijos reikalavimus, o CE ženklas rodo, kad jis atitinka Europos saugos standartus. Tai suteikia dar daugiau pasitikėjimo, kad galite pasitikėti Philips HeartStart defibriliatoriaus kokybe ir patikimumu kritiškais momentais.

  Pasiruošę veikti, pasiruošę naudoti

  Sukurtas paprastiems žmonėms nepaprastais momentais, Philips HeartStart leidžia bet kam, su mažai arba be jokio mokymo, gydyti staigų širdies sustojimą greitai ir efektyviai teikiant smūgį.

  Pradėkite greitai, gydykite su pasitikėjimu

  Turėdami prieigą prie tinkamos įrangos ir paramos, galite padėti išgelbėti gyvybę. Philips HeartStart defibriliatorius jums padeda per gydymo procesą, kai įtariate, kad asmuo patyrė staigų širdies sustojimą. Philips HeartStart defibriliatorius teikia praktiškas, realiu laiku pateikiamas žingsnis po žingsnio balsines instrukcijas ir KPR vadovavimą.

  Paprasta kaip 1-2-3: Vartotojui draugiškos instrukcijos

  Philips įdiegė HeartStart defibriliatoriuje integruotus SMART elektrodus, kurie teikia atsiliepimus defibriliatoriui, kad jis galėtų pritaikyti savo balsines instrukcijas jūsų veiksmams ir tempui. Sistema nepereis prie kito etapo, kol jūs nesate pasiruošę. Instrukcijos kartojamos ir perrašomos, jei reikia, ir apima papildomas instrukcijas, kad būtų lengviau suprasti.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska