•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Lifepak defibriliatoriai

  Lifepak defibriliatoriai yra pažangūs, patikimi ir vartotojui draugiški įrenginiai, skirti gyvybei gelbėti sergant širdies sustojimu. Lifepak serija, priklausanti „Stryker“, įmonei, žinomai už įsipareigojimą gerinti medicinos įrangą, apima keletą modelių, kurie atitinka tiek profesionalių sveikatos priežiūros teikėjų, tiek paprastų žmonių poreikius. Derinant pažangią technologiją ir aukštą kokybę, Lifepak defibriliatoriai padeda išgelbėti gyvybes kritinėse situacijose.

  Vartotojui Draugiškas

  Lifepak defibriliatoriuose yra aiškios instrukcijos ir balso valdymas, todėl juos paprasta naudoti net asmenims, neturintiems medicininio išsilavinimo. Tai ypač svarbu, kai kiekviena sekundė yra svarbi širdies sustojimo metu.

  Pažangi Technologija

  Lifepak defibriliatoriai naudoja sudėtingus algoritmus paciento širdies ritmui analizuoti ir nustatyti, ar reikalingas elektros smūgis. Ši technologija padidina sėkmingos defibriliacijos galimybes.

  Reguliuojami Nustatymai

  Profesionaliems vartotojams kai kurie Lifepak modeliai suteikia galimybę reguliuoti energijos lygį ir kitus parametrus, leidžiant gydymą pritaikyti kiekvienam pacientui.

  Tvirtas ir Nešiojamas Dizainas

  Lifepak defibriliatoriai yra pagaminti taip, kad būtų tvirti ir tinkami naudoti reikalaujamose aplinkose. Jie taip pat yra kompaktiški ir lengvi, todėl juos lengva pasiekti ir nešiotis.

  Reguliarūs Savarankiški Testai

  Norint užtikrinti, kad įrenginys visada būtų paruoštas naudoti, Lifepak defibriliatoriai atlieka automatinį savarankišką baterijos ir kitų kritinių komponentų tikrinimą.

  Naudojimo Sritys

  Lifepak defibriliatoriai tinka naudoti įvairiose aplinkose, įskaitant ligonines, greitosios pagalbos automobilius, darbo vietas, viešąsias vietas ir namus. Jų vartotojui draugiškumas padaro juos prieinamus plačiajai visuomenei, o pažangesni modeliai atitinka profesionalių sveikatos priežiūros teikėjų didesnius reikalavimus.

  Priedai ir Palaikymas

  Norint optimizuoti Lifepak defibriliatorių naudojimą, taip pat galima įsigyti įvairių priedų, įskaitant elektrodus, nešiojimo dėklus ir atsargines baterijas. Be to, „Stryker“ siūlo išsamią klientų palaikymą ir aptarnavimą, kad užtikrintų, jog jūsų Lifepak defibriliatorius visada būtų geriausioje būsenoje ir pasiruošęs gelbėti gyvybes.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska