•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Defibriliatoriaus krepšys

  Dauguma defibriliatorių pateikiami su krepšiu, bet ne visi. Tuomet gali būti naudinga apsvarstyti papildomą krepšį, skirtą būtent jūsų defibriliatoriui. Net jei defibriliatorius turi įmontuotą rankeną ar panašią, krepšys gali palengvinti kelias situacijas. Galbūt norite laikyti papildomus medžiagas, pavyzdžiui, papildomą elektrodą, papildomą bateriją ir pirmosios pagalbos rinkinį kartu su defibriliatoriumi. Tai gali būti, kai reikia pervežti defibriliatorių, o krepšys gali apsaugoti nuo smūgių, drėgmės ir dulkių.

  Dabar yra ir krepšiai su šiluma, kurie išlaiko defibriliatorių pakankamai šiltą, kad jis veiktų lauke. Jei vežate defibriliatorių automobilyje arba lauke, šildomas krepšys gali būti visiškai būtinas, nes elektrodai ir baterijos gali nustoti veikti šaltyje.

  Jeigu defibriliatorių reikia pervežti ilgesnį atstumą, galima svarstyti ir kuprinę kaip alternatyvą, nes ją lengviau nešti ir joje telpa daugiau medžiagų nei krepšyje. Pas mus rasite kuprines defibriliatoriams dvejose skirtingose dydžių: mažesnį kompaktišką krepšį ir didesnį, kuriame yra vieta daugumai pirmosios pagalbos medžiagų. Kaip jau minėta, dažnai defibriliatoriui pridedamas krepšys. Šis pridedamas krepšys paprastai tinka laikyti ir pervežti defibriliatorių. Krepšyje dažnai taip pat galima laikyti papildomas medžiagas, tokius kaip reanimacinį rinkinį. Mintis yra ta, kad galėtumėte greitai paimti krepšį ir bėgti į širdies sustojimo vietą be vėlavimų, taip pat pasiimti visus svarbius papildomus medžiagus.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska