•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Defibriliatoriaus baterijos

  Defibriliatoriaus baterijos dažniausiai tarnauja kelerius metus po jų įdėjimo į įrenginį. Jų tarnavimo trukmę veikia, pavyzdžiui, defibriliatoriaus naudojimo dažnumas ir temperatūra, kurioje jis laikomas.

  Kai atėjo laikas pakeisti bateriją, dauguma defibriliatorių tai signalizuoja garsu ar simboliu. Tai gali būti balsas, kuris sako "pakeiskite bateriją" arba simbolis, rodomas ištuštėjusi baterija. Defibriliatoriaus baterijos dažniausiai yra vienkartinio naudojimo, todėl jų negalima pakrauti. Tai užtikrina ilgesnį baterijos tarnavimo laikotarpį.

  Baterijos dažniausiai tarnauja kelerius metus, kai jos įdiegtos į defibriliatorių. Jų tarnavimo trukmė priklauso nuo to, kaip dažnai naudojamas defibriliatorius ir temperatūros, kurioje jis laikomas.

  Kai atėjo laikas pakeisti bateriją, daugelis defibriliatorių tai signalizuoja garsu ar simboliu. Tai gali būti, pavyzdžiui, balsas, kuris sako "pakeiskite bateriją" arba simbolis su ištuštėjusia baterija. Dažniausiai defibriliatorių baterijos yra vienkartinės, todėl jų negalima iš naujo įkrauti. Tai daroma siekiant užtikrinti baterijų ilgaamžiškumą.

  FAQ

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska