•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska
 • Allegramask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED AllegraMask MED

  AllegraMask MED

  €35
  Yra sandėlyje
  Neprieinama
  .
  Neprieinama
  Produkto priminimas

  Žemiau įrašykite savo el. pašto adresą ir mes jums pranešime, kai produktas bus prieinamas!

  Produkto aprašymas:

  Geriausias būdas apsisaugoti nuo oru plintančių virusų nepaslepiant veido. „AllegraMask“ yra skaidrus skydelis medicininiam ar asmeniniam naudojimui, gaminamas Vokietijoje. Šis produktas atitinka visus ES keliamus medicinos įrangos kokybės ir saugos reikalavimus (ISO 13485).                       

  Skydelis yra puiki kaukės alternatyva. Skydelis neliečia burnos, todėl lengviau kvėpuoti ir bendrauti. Jūs apsaugote nosį ir burną nuo lašelinės infekcijos, kartu padėdami apsaugoti kitus.

   

  Privalumai

  • Stilingas dizainas    

  • Skaidrus ir neįbrėžiamas plastikas    

  • Kalbėkite ir kvėpuokite laisvai    

  • 100% perdirbamas      

  • Lengva valyti    

  • Patogu nešiotis

  • atitinka ES stamdartusi

  • Apsaugo nuo infekcijų 

   

  Modernus dizainas

  Daugelis skydelių rinkoje yra dideli ir grubūs. „AllegraMask“ dizainas yra minimalistinis, o tai reiškia, kad jį galite dėvėti mieste, darbe, eidami apsipirkti ar lankydami šeimą ir draugus.

  Šio gaminio technologija yra patentuota. Skydelio tvirtinimo elementus galima lengvai nuimti ir pakeisti kita spalva. Tokiu būdu galite keisti skydelio dizainą pasirinkdami spalvas. 

   

  Pagaminta iš skaidraus termoplastiko

  Skaidrus termoplastikas, dar vadinamas polikarbonatu, yra neprilygstama medžiaga, kai reikalingas skaidrumas ir didelis patvarumas. Ši medžiaga dažnai randama vitrinose ir lėktuvuose. „AllegraMask“ paviršius taip pat apdorotas taip, kad nesusidarytų kondensatas.

  Skydelis pasižymi ilgaamžiškumu, nes termoplastikas atsparus įbrėžimams. Šis skydelis mažai pastebimas bei leidžia laisvai bendrauti su aplinkiniais.

  Žmonių bendravimui ypač svarbios veido išraiškos, tad naudojant minimalistinio dizaino skydelį bendravimas tampa natūralesnis. 

   

  Lengva palaikyti švarą

  „AllegraMask“ ypač lengva valyti. Plastiką galite valyti naudodami karštą vandenį ir muilą. Nuplaukite jį tekančiu vandeniu ir nuvalykite rankšluosčiu ar servetėle. Esate pasirengę vėl naudoti skydelį. Tai yra labai tvari ir aplinkai nekenksminga veido apsauga.

   

  Saugokite aplinką ir rinkitės tvarų produktą

  Naudoti šį skydelį reiškia rūpintis aplinka. „AllegraMask“ yra 100% perdirbamas, o produktą galima pakartotinai naudoti ilgą laiką. Skydelis atsparus įbrėžimams, tad galėsite naudoti kur kas ilgiau. Skydelis lengvai valomas ir yra daugkartinio naudojimo. 

  Šis produktas yra atsparus ugniai ir neturi jokių toksinių medžiagų. 

   

  Praktiška ir patogu

  Šis skydelis sveria tik 53 g ir yra labai patogiai tvirtinamas prie galvos su reguliuojamais tvirtinimo elementais. Nosies spaustukas padeda išlaikyti skydelį vietoje net judant. Kadangi tvirtinimo detalių nereikia kabinti prie ausies, galite visiškai netrukdomai dėvėti akinius po skydeliu.

   

  Žinomas gamintojas

  „AllegraMask“ gaminami Vokietijoje, įmonės „FAIST“. „FAIST“ yra pasaulinė medicinos įrangos įmonė, turinti gamybos patalpas ir biurus Europoje, JAV ir Azijoje  SvenskaSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska