•   Sertifikuota partneris
 •   Pristatymas per 4-6 d. d. “
 •   Galioja visiems užsakymams, virš 100 eurų
Rodyti PVM:
 • Litauiska

  Aukštos kokybės širdies defibriliatoriai ir CPR manekenai

  Mes galime padėti jums parinkti tinkamiausią defibriliatorių jūsų darbo vietai, tinkamus CPR manekenus jūsų mokymams ir pirmosios pagalbos reikmenis tiek namams, tiek įmonei. Kreipkitės į mus, jei kiltų kokių klausimų ar prireiktų pagalbos ieškant tinkamo produkto.

  Mūsų defibriliatoriai atitinka Europos Resuscitation tarybos (ERC) AED įrangos gaires

  Tai reiškia, kad visi prietaisai turi aiškias nuoseklias instrukcijas Danų kalba paaiškinti, kaip jie turi būti naudojami.

  Naujienos

  Sužinokite daugiau mūsų tinklaraštyje

  Defibriliatoriai ir HLR lėlės

  Tinkamai atliktas širdies ir kraujagyslių sistemos gelbėjimas kartu su širdies chirurgu gali išgelbėti daug gyvybių. Pas mus rasite daugybę skirtingų širdies defibriliatorių, kurie gali papildyti pirmosios pagalbos įrangą įmonėje ar namuose. Mes taip pat turime anatomiškai tikslias HLR lėles, kurios naudojamos širdies ir plaučių gelbėjimo kursuose. Skirtingos kainos, diapazonai ir modeliai, pradedant kūdikiu ir baigiant suaugusiuoju, taigi galite rasti jums tinkančią alternatyvą. 

  Tiek žinios apie tai, kaip atlikti širdies gaivinimą, tiek ir kaip naudotis defibriliatoriumi, leidžia padėti šalia esantiems žmonėms, kenčiantiems nuo staigaus širdies sustojimo. Su mūsų anatomiškai tikslių HLR lėlių asortimentu jūs ir jūsų bendradarbiai galite išmokti tinkamos širdies ir plaučių gaivinimo technikos, kuri suteikia saugumo, kai susiduriate su situacija, kuriai reikalingas HLR. HLR žinynas taip pat siūlo kursus, kuriuose mes praktiškai mokome, kaip atlikti širdies gaivinimą ir kaip naudoti defibriliatorių.

   

  Defibriliatoriai

  Širdies starteris, dar vadinamas defibriliatoriumi, padeda asmens širdžiai atgaivinti, esant širdies sustojimui. Širdies sustojimo metu širdis patiria elektros chaosą. Elektros smūgiai, kuriuos siunčia širdies spinduliuotė, gali padėti nutraukti tą chaosą ir paleisti širdį. Jei naudojate širdies starterį, padidėja širdies sustojimo atveju, tikimybė išgyventi.

  Labiausiai paplitęs širdies starterio tipas yra pusiau automatiniai modeliai, kurių naudojimui nereikia jokios išankstinės patirties. Jie ateina su teisine pagalba ir tekstinėmis žinutėmis, tyliai ir aiškiai nurodančiomis jums apie kiekvieną naudojimosi HLR defibriliatoriumi žingsnį. Jie taip pat gali pateikti atsiliepimų apie tai, kaip naudotis HLR, pavyzdžiui, jei reikia sustiprinti arba jei jūsų paspaudimai yra teisingi. 

  Mūsų asortimente taip pat yra visi priedai, reikalingi priežiūrai ir naudojimui, tokie kaip akumuliatoriai, elektrodai tiek vaikams, tiek suaugusiems, rinkiniai su žirklėmis ir burnos apsauga ir daug daugiau. Tai, kad širdies starteris yra lengvai prieinamas ir lengvai randamas, yra keletas svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti. Standartizuotas ženklas, kurį turėtumėte pastatyti prie širdies starterio, kad būtų lengviau nustatyti vietą. Kalbant apie prieinamumą, svarbu, kad lengvai pasiektumėte širdies starterį, kad jis nebūtų užrakintas. Viskas palengvina greitą įmanomą naudojimą. 

   

  HLR lėlės

  Tinkamai atliktas širdies ir kraujagyslių sistemos gelbėjimas naudojant širdies starterį yra geriausias, o širdies ir kraujagyslių sistemos gelbėjimui reikia tinkamai atlikti mankštą. Geriausias būdas mokytis yra naudoti HLR lėles, turinčias tikrovišką anatomiją ir vadovą, kuris parodo, ar tinkamai atliekate gaivinimą. Tačiau norint atlikti gaivinimą vaikams ir kūdikiams, reikia šiek tiek kitokių metodų, todėl mūsų asortimente rasite ir kūdikių bei vaikų HLR lėlių. 

   

  Išmokite išgelbėti gyvybes su HLR lėlėmis ir širdies starteriu

  HLR lėlė turėtų turėti daugybę skirtingų funkcijų, kad jūs ir jūsų darbuotojai galėtų išmokti tinkamai atlikti širdies gelbėjimą. Krūtinė turėtų būti pakelta įkvėpus, o lėlė taip pat turėtų nurodyti, ar krūtinės suspaudimai yra pakankamai gilūs. Realaus gyvenimo anatomija yra svarbi kuriant reikalingas technologijas realioje gydymo situacijoje.

  Jei planuojate organizuoti širdies ir kraujagyslių gelbėjimo kursus, mes turime tiek širdies starterius, turinčius išmaniąsias funkcijas, tiek skirtingus HLR lėlių modelius. Yra daugybė aksesuarų, leidžiančių pritaikyti lėlę pagal savo poreikius, taip pat pakeisti naudotas dėvėtas dalis, pvz., veidus ir plaučius. Taip pat turime drėgnų servetėlių, kad dezinfekuotume veidą kiekvieno naudojimo atveju. Jei norite profesionalios pagalbos, kviečiame susisiekti su mumis. 

   

  Daugiau informacijos apie mūsų gaminius

  Jei jus domina širdies starterių ir HLR lėlių pirkimas, galite daugiau sužinoti apie įvairius produktus spustelėdami ant jų. Čia pateikta išsami informacija padės rasti tinkamą produktą jūsų tikslui. Jei turite klausimų, mes mielai padėsime rasti jūsų poreikiams tinkamus produktus. Prieš atlikdami užsakymą, taip pat peržiūrėkite kitas mūsų pirmosios pagalbos prekes. Mes turime platų aukštos kokybės prekių asortimentą, kurį kiekviena įmonė turėtų turėti savo pirmosios pagalbos rinkinyje.

  SvenskaDeutschSuomiDanskEestiLatvijasLitauiska